Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampa


Mateuszz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość budmiller

Troszke roboty jest żeby zdemontować lampe ale nie ma tragedi.Dopiero jak zdemontujesz to zobaczysz gdzie może jest uszkodzona obudowa lampy i dla tego paruje.Całego zderzaka nie musisz ściągać wystarczy z tej strony z której potrzebujesz wykręcić śruby i kołki z boku i w nadkolu i będziesz miał dojście do śruby lampy.Załączam schematy dla usprawnienia demontarzu

post-37385-0-82893500-1338985650_thumb.jpg

post-37385-0-47313200-1338985675_thumb.jpg

post-37385-0-12992700-1338985695_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

Jak dobrze pamiętam to tak,ale demontarz grila to mały pikuś od góry pare kołków i od przodu takie sprytne zatrzaski które trzeba śrubokrętem przekręcić.Masz na schemacie zaznaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz atrapy trzeba zdjąć zdeżak a woda dostaje się przez żarówkę kierunkowskazu lub pozycji ja u śiebie zalatwiłem to wazeliną techniczną smarujesz uszczelkę oprawki żarówki i nie żałujesz smaru na złącze elektryczne oprawki bo to też podejżane połączenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie trzeba ściągać zderzaka !

- tylko grill (oprócz tych spinek 4szt, są tez 2 takie dziwne kwadraciki obok reflektorów - trezba je obrócic o 90stopni )

- następnie 3 wkręty w nadkolu (nadkole jest elastyczne można delikatnie odgiąć- nic nie peknie!)

- a potem juz raczki jak u ginekologa :) i klucz nasadka z grzechotka 10tka i ok

jak potrzebujesz więcej info - pisz - pomogę (rozbierałem tydzień temu:)) - przerabialem lampy z USA na te chore przepisy w UE:) (pomaranczowe = biale postojowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...