Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Poszukiwany kierowca ceglastego Qashqaia


robertz68

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy, widziałem przed chwilą w TVN24 jak zdejmowano z drogi barierki zagradzające nowy odcinek A2. Pierwszym kierowcą który pokona ten odcinek bedzie ... Pan w ceglastym Qashqaiu który czekał prawie 3 godziny.

Jesli ten Pan jest użytkownikiem naszego forum to proszę o "przyznanie" się :)

 

Widać że wśród nas sa zawzięci ludzie :)

 

Pozdrawiam tego Pana i Was wszystkich - Polska GOLA :)

 

Robert

 

PS.

chyba Euro juz mi sie udziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ubiegłym roku sprzedano w Polsce 7 412 szt. Qashqaia. Do tego dochodzi QQ +2 a na tym forum zarejestrowanych jest raptem 333 użytkowników QQłek ze wszystkich orczników (dane z postu powitalnego).

 

Kolego Robert Z jak pan z ceglanego QQ się zgłosi to leć pędem do kolektury lotto... :D

 

O dziwo atmosfera Euro mi też się udziela :blink: chyba kupię flagę na auto :o:)

 

Pozdrawiam i Polska GOLA a potem DRUGIEGO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w ubiegłym roku sprzedano w Polsce 7 412 szt. Qashqaia. Do tego dochodzi QQ +2 a na tym forum zarejestrowanych jest raptem 333 użytkowników QQłek ze wszystkich orczników (dane z postu powitalnego).

 

Kolego Robert Z jak pan z ceglanego QQ się zgłosi to leć pędem do kolektury lotto... :D

 

O dziwo atmosfera Euro mi też się udziela :blink: chyba kupię flagę na auto :o:)

 

Pozdrawiam i Polska GOLA a potem DRUGIEGO !!!

Skąd w Tobie ten pesymizm...? ;)

Nie policzyłeś Gości, którzy zaglądają, ale nie mają czasu/ochoty się rejestrować.

 

A z tym golem/golami ... oby coś wyszło. Mi chyba też odbiło - flaga wisi na balkonie... :P

Grzegorz Summer mówi, ze będzie dobrze... :P

Koko koko Euro spoko... ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...