Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zawieszenie


Gość dzikus93

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzikus93

witam chciałbym zmienic zawieszenie w moim nissanie sunny n14 na sportowe ale nie wiem czy to jest różnica czy disel czy benzyna ja mam dizla 2.0 i znalazłem na allegro sport zawieszenie czy to sie nic nie stanie jak załoze sportowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać to się nic nie stanie, jeśli budę masz zdrową. Pytanie jaki w tym sens? Nie dałeś linka do tej zawiechy ale raczej są one przeznaczone do mocniejszych wersji(czytaj GTi bądź GTiR, no i tuningowane odmiany powyższych) Na takim setupie du...ę Ci wytrzęsie że hej. Reasumując jeśli chcesz zakładać, to na + można policzyć trakcję a na - komfort. Zrobisz jak uważasz. Ja osobiście do Diesla bym nie zakładał( pomijam fakt czy nie są przypadkiem dedykowane do modeli które podałem wyżej). O reszcie niech się wypowiedzą koledzy bardziej zawansowani w tuning.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzikus93

dzieki za odpowiedz ale ja juz kiedys miałem skode pickup na sportowym i wiem ze obojetnie jaki zakret i tak sie pieknie trzymał drogi

teraz zauważyłem same sprężyny do sunny za 300zł http://moto.allegro.pl/sprezyny-sportowe-nissan-sunny-n14-35-35mm-mts-i2341699041.html kupiłem juz nowe amortyzatory i teraz pytanie czy jak załoze te spręzyny to beda miał jakąs drastyczną różnice w twardosci dodam ze amortyzatory są nowe seryjne

tylko prosze o jakies sensowne odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice w twardości odczujesz na pewno. Amory mogą się wcześniej wysrać jeśli jak piszesz masz stockowe, ale nie ma na to reguły. Napewno jakiś dłuższy czas to pochodzi. Weź pod uwagę, że są -35mm więc o tyle ścisną Ci amora a co za tym idzie cały czas amor będzie miał sprężony czynnik w środku(olej lub gaz nie wiem co zakupiłeś)Generalnie powinno chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam u siebie MTS już ponad rok i nic się nie dzieje auto prowadzi się lepiej no i lepiej wygląda uważaj tylko na obniżenie bo nie schodzi - 35mm u mnie N14 SR 1,6 z przodu zszedł - 45mm więc trzeba uważać powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...