Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pedal hamulca i radio


MaciekP12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam 2 problemy z moją primera.O tuz gdy jadę skacze mi hamulec grechocze (przy hamowaniu) i czasami wyświetla się abs nie wiem co to jest na komputerze nic nie wykazuje. Drugi problem to radio wyłącza się i pisze SECURE muszę wtedy odłączyć aku na 3 min i zresetowac kompa wtedy wszystko chodzi git. Proszę o pomoc bo to jest denerwujące a problem z hamulcem niebezpieczny. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tym ABS to już ktoś tu miał na forum podobne akcje. Był temat o tym, na fotkach było widać pierścień który znajduje się w przedniej zwrotnicy. Jest to takie jakby koło zębate, z którego czujnik przy kole czyta prędkość obrotową koła.

 

Ja się zastanawiam, czy moja Micra też nie nabyła się takiego problemu, bo ABS się świeci od jakiegoś czasu i dzwoni coś podczas jazdy, chyba w przednim lewym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz stan bieznika w oponach?

na jakiej nawieżchni sucha-mokra?

czy czysty masz pierścień ABS?

zawartośc płyny hamulcowego?

To secure to może byc problem z elektryka radia lub jego połączeniem rozbiez panel srodkowy i obejżyj kabelki jak nie miałem radia to mi się też wyświetlało secure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnik mam dobry na zimowkach też tak bylo.Niezależnie od nawierzchni,płyn mam tylko muszę sprawdzić ten pierścień. Jakoś jak bd miał czas to się za to wezmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który masz rocznik P12? W tych po lifcie z nowszą kierownicą, świrowały radia bo była jakaś gorsza taśma do pilota przy kierownicy i się przecierała... Może tu tkwi problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...