Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ciezko pali jak jest cieply, ubywa plynu i oleju.


Gość Takes

Rekomendowane odpowiedzi

j.w.

kupilem w marcu 2011 roku xtraila 2.0b z gazem z 2002roku z przebiegiem 169tys. km.

gdzies kolo stycznia zauwazylem ze temp wody urosla...zajrzalem pod maske i okazalo sie ze nie bylo plynu chlodzacego. od tego czasu caly czas ubywa tak z 5l na 2tyg musze dolac. dodam ze teraz mamy polowe czerwca a zrobilem tym autem niecale 9tys km, poniewaz mam drugi samochod a tamten jets tylko na "wypady". spod jest suchutki, na parkingu nie ma znakow po mnie, nie wiem co myslec. z olejem to jest tak ze bierze z 300ml na 1000km, czli tragedii nie ma. aha no i auto zaczelo mi ciezko palic tak kolo lutego, jak jest zimne to od szczala, ale jak sie nagrzeje to raz zapali a raz trzeba krecic z 4 obroty silnika. napewno ktos mial taki problem i wiem ze pomozecie. nie jestem mechaniorem ale z tego co wiem to ubywajacy plyn+ciezkie palenie+zero wyciekow na zewnatrz=uszczelka pod glowica....;( dodam ze auto jest mi teraz zbedne i chce go sprzedac i nie chce kogos naciagnac. kupilem filtr paliwa z mysla ze go wymienie ale jest nie wymienialny.....

 

pozdrawiam i czekam na odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...