Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

zbiornik paliwa TERRANO I

Guest ŻUBR-BIAŁYSTOK
 Share

Recommended Posts

Guest ŻUBR-BIAŁYSTOK

przecieka na zgrzewie zbiornik paliwa w TERRANO I - 1994, benzyna, 2960, 109 KW,

kupiłem od TERRANO II, ale nie pasuje i nie ma możliwości dostosowania, wymontowałem stary bak i auto stoi. Czy ktoś ma jakieś pomysły, czy może pasuje bak od innego modelu

zalataj sobie dziure poxylina albo innym badziewiem i spokojnie sobie poszukaj zbiornika :)

• Upvote 1

zbiornik można pospawać jak jeszcze jest do czego .... tylko spawa sie napełniając go wodą.

• Upvote 2

dobrze mówi- nalać mu!

• 5 months later...

Hehe no nie wiem czy to facet przedstawiający się jako kobieta, czy kobieta pisząca jak facet, może to jakaś Miriam, transwestyta, hermafrodyta albo jeszcze inny wynalazek hyhy :)

• Upvote 1

co to się porobiło panowie, niedawno gościliśmy tutaj faceta w szpilkach, teraz następny Agnieszka; no cóż..."...nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie"

przyznać się: który jeszcze chodzi w damskiej bieliźnie? O TEMPORA, O MORES! :wtf:

a może to posłanka Grodzka? :D

Edited by lemmy69

Panowie czy nikt z was się nigdy nie pomylił jak zaczynał zabawe z komputerem ???

foto z brodą, pekaesami, butelką browaru w ręku no i do tego obowiązkowo gumofilce.....i będziesz zweryfikowany, no i zrób coś z tym "mewerikiem" bo Ci wirusa podeślą :fish:

foto z brodą, pekaesami, butelką browaru w ręku no i do tego obowiązkowo gumofilce.....i będziesz zweryfikowany, no i zrób coś z tym "mewerikiem" bo Ci wirusa podeślą :fish:

hehehe ale w końcu jeszcze nie wiadomo czy to Agnieszka , Mężczyzna , Mawerik czy Nissan :)
  • Upvote 1

• 1 month later...

a wiecie fikołek i lemmy że dostaliśmy po minusie reputacji,

za popuszczanie przy łożyskach tez się dostało :)

ktoś nie ma poczucia humoru,

Edited by hugh_h
  • Upvote 1

zauważyłem...no aż się dziwię że Cię nie relegowali za nick-a (jeśli tego samego Hefnera mamy na myśli)...to może i pisowni nie wypada już komentować, a nuż jakiś grafoman zasłoni się dysleksją...SZANOWNI CENZORZY , nie czuję się zobligowany do poważnego traktowania kogoś, kto nie jest w stanie się przedstawić, przywitać tudzież poprawnie zredagować swojego profilu...choć w przypadku kol. Romano apele nie okazały się bezowocne i mam cichą satysfakcję żeśmy mu w tym "pomogli"...wyręczając co niektórych, pozdrawiam. lemmy(sex, beer&rock'n'roll)

Hmm widocznie zasłużyłem, w barze też pewnie dostałbym w dzioba za chęć sprawdzenia z kim mam doczynienia, ale nie jest to takie oczywiste.

Edited by fikolek2

• 2 months later...