Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zbiornik paliwa TERRANO I


Gość ŻUBR-BIAŁYSTOK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŻUBR-BIAŁYSTOK

przecieka na zgrzewie zbiornik paliwa w TERRANO I - 1994, benzyna, 2960, 109 KW,

kupiłem od TERRANO II, ale nie pasuje i nie ma możliwości dostosowania, wymontowałem stary bak i auto stoi. Czy ktoś ma jakieś pomysły, czy może pasuje bak od innego modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik można pospawać jak jeszcze jest do czego .... tylko spawa sie napełniając go wodą.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Hehe no nie wiem czy to facet przedstawiający się jako kobieta, czy kobieta pisząca jak facet, może to jakaś Miriam, transwestyta, hermafrodyta albo jeszcze inny wynalazek hyhy :)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to się porobiło panowie, niedawno gościliśmy tutaj faceta w szpilkach, teraz następny Agnieszka; no cóż..."...nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie"

przyznać się: który jeszcze chodzi w damskiej bieliźnie? O TEMPORA, O MORES! :wtf:

a może to posłanka Grodzka? :D

Edytowane przez lemmy69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto z brodą, pekaesami, butelką browaru w ręku no i do tego obowiązkowo gumofilce.....i będziesz zweryfikowany, no i zrób coś z tym "mewerikiem" bo Ci wirusa podeślą :fish:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto z brodą, pekaesami, butelką browaru w ręku no i do tego obowiązkowo gumofilce.....i będziesz zweryfikowany, no i zrób coś z tym "mewerikiem" bo Ci wirusa podeślą :fish:

hehehe ale w końcu jeszcze nie wiadomo czy to Agnieszka , Mężczyzna , Mawerik czy Nissan :)
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a wiecie fikołek i lemmy że dostaliśmy po minusie reputacji,

za popuszczanie przy łożyskach tez się dostało :)

ktoś nie ma poczucia humoru,

Edytowane przez hugh_h
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem...no aż się dziwię że Cię nie relegowali za nick-a (jeśli tego samego Hefnera mamy na myśli)...to może i pisowni nie wypada już komentować, a nuż jakiś grafoman zasłoni się dysleksją...SZANOWNI CENZORZY , nie czuję się zobligowany do poważnego traktowania kogoś, kto nie jest w stanie się przedstawić, przywitać tudzież poprawnie zredagować swojego profilu...choć w przypadku kol. Romano apele nie okazały się bezowocne i mam cichą satysfakcję żeśmy mu w tym "pomogli"...wyręczając co niektórych, pozdrawiam. lemmy(sex, beer&rock'n'roll)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm widocznie zasłużyłem, w barze też pewnie dostałbym w dzioba za chęć sprawdzenia z kim mam doczynienia, ale nie jest to takie oczywiste.

Edytowane przez fikolek2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...