Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyciszenie terrano I


kylo_k2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wyciszał ktoś TI matami i pianką. Używam Terrano na co dzień i chciałbym aby było w nim trochę ciszej zwłaszcze po przekroczeniu 100 robi się głośno.

Ktoś z Was przerabiał temat. Pytam bo byłem w tym sklepie polecili mi to http://allegro.pl/gms-022-pianka-wygluszajaca-do-drzwi-tapicerki-waw-i2415350259.html i to http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-aluminiowa-z-aluminium-do-maski-i2421054565.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień samochód najlepiej :P albo opony i silnik ....

mam obklejoną cała podłogę

P1070001.JPG

i dywaniki podklejone filcem

P1070111.JPG

 

i i ... w zasadzie bez różnicy

Edytowane przez hugh_h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak do jazdy po mieście jest ok ale w trasie (długiej) to jest trochę uciążliwe,

a na zmianę samochodu już trochę za późno, za dużo kasy poszło na doprowadzenie do ładu teraz to trzeba się trochę pobawić.

Najzabawniejsze jest to że do jazdy na co dzień mam Citroena C5 a i tak wolę jeździć Terrano.

A wracając do wyciszenia to jakby wykonać wyciszenie podłogi, drzwi, przegrody silnika od wewnątrzi na zewnątrz to chyba by trochę pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że nie zauważysz dużej różnicy a zabawy sporo, zwłaszcza ze należało by wszystko zabezpieczyć no chyba ze nie masz tam rdzy w ogolę to kleisz na to co jest, ale trzeba by zerwać oryginalny bitumit z podłogi bo pod nim rudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłogę robiłem przy remoncie ramy.

Dlatego zapytłem czy warto bo koszt materiału to ok 1200 zł i roboty sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam całą podłogę w parchu wyłożoną białą pianką taką ze 2 - 2,5 cm.... różnica jest zdecydowana.

 

Więc się z Wami dowcipnisie nie zgadzam :)

 

Polecam.

Edytowane przez Whitie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w cywilnym aucie wystarczyło wyciszenie nadkoli, ale tutaj tak jak Whitie pisze trzeba by po całości pojechać, oprócz tego uszczelki w drzwiach też swoje dodają; może w lepsze audio zainwestuj i płytkę np. Motorhead wrzuć, powinno zadziałać; a tak na serio to u siebie mam tylko fabryczne wyciszenie i to niekompletne ale jak depnę to słuchać bulgot V6-ki którego za nic w świecie nie chciałbym wyciszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał V6 to też bym się upajał dźwiękiem ale 27Td ma słaby dźwięk

dokladnie kolego :D piekna sprawa ale dodatkowo slychac jak paliwo z baku ucieka :D heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie że najwięcej hałasu idzie od silnika przez przegrodę. Też kupiłem maty filcowe i bitumiczne ale leżą od 2 miesięcy - nie mam czasu sie w to bawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...