Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana zegarów w maximie A32


zaba113

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Padł mi licznik mil w mojej Maximie A32 USA. Tzn prędkościomierz działa, wszystkie wskaźniki też tylko nie kręci się licznik przebiegu i dzienny. Wpadłem na pomysł, że jeśli już muszę wymienić zegary, to może kupić od wersji europejskiej i będę miał wszytko w kilometrach. Co o tym sądzicie? Czy ktoś już próbował czegoś takiego? Czy wtyczki podłączeniowe są takie same jak w europejczykach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanko. Padł mi licznik mil w mojej Maximie A32 USA. Tzn prędkościomierz działa, wszystkie wskaźniki też tylko nie kręci się licznik przebiegu i dzienny. Wpadłem na pomysł, że jeśli już muszę wymienić zegary, to może kupić od wersji europejskiej i będę miał wszytko w kilometrach. Co o tym sądzicie? Czy ktoś już próbował czegoś takiego? Czy wtyczki podłączeniowe są takie same jak w europejczykach?

próbowałem zrobić to samo, czyli wymienic zegary z białych Us na czarne Eu.. z tym ze ja mam ,,elektroniczne ,, wytyczki pasują,ale km pokazuje dalej w milach..wiec według mnie jest tzw. ,,d*pa zbita,,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na allegro taki licznik jak twój tzn elektroniczny przebieg, jak myślicie będzie pasował do mojej maximy ja mam teraz analogowy przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuj od europy z analogowym licznikiem. Ja zrobiłem taki sam zabieg u siebie bo te białe tarcze były o kant tyłka :thumbsdown: A że też w pewnym momencie przestało mi nabijać kilometry to od razu zrobiłem ten zabieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to niestety muszę odświeżyć temat. Kupiłem drugi licznik od europy, wszystkie wtyczki pasują wszystko działa jak należy - oprócz nabijania kilometrów (przebiegu). Jak już zacznie nabijać to w momencie kiedy metry (ostatnia biała pozycja) dojdzie do 9 i ma się wyzerować i pociągnąć za sobą kolejną pozycję o jeden, to w połowie się zatrzymuje i już stoi. Taka sama sytuacja była w moim starym liczniku.

 

I teraz jestem w kropce. Czy kupiłem licznik z taką samą usterką? Czy przyczyny należy szukać gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...