Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sens montazu alarmu przy NATS?


NismoMan1

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem Pryme z oryginalnym NATSem, ale bez zamontowanego alarmu. Jak myslicie, oplaca sie montowac autoalarm? Wiem ze przed profi zlodziejem sie nie ustrzege, ale nie chcialbym aby byle zlodziej wywalil mi szybe i buszowal po aucie.

Nie wiem jaki jest koszt alarmu + montaz i czy jest to oplacalne, autko ma juz swoje lata w sumie. Jak sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NATS nie wyje a alarm wyje i to jest plus alarmu. Poza tym czujniki udarowe i te które wykrywają ruch w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to wycie sie najbardziej mi rozchodzi, zawsze to odstraszy byle zlodziejaszka. Co do czujnikow zwlaszcza tych wstrzasowych, to bylbym na nie. Nie chce wstawac w nocy, zeby wylaczac alarm bo kot wlezie na maske. Ile kosztuje taka przyjemnosc? Czy to ze mam NATS nie oznacza wiekszego wydatku (bo chyba trzeba bedzie sie wpiac w centralke czy cos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki wstrząsowe mają regulacje czujności. Są jeszcze czujniki przechyłu. Jak zamontujesz dobry alarm to on ma własny immobiliser.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...