Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

BLOS- szukam speca w trójmieście


Marler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wybaczcie jeśli temat już był, ale nie znalazłem. Konkretnie poszukuję speca od gazu w trójmieście który nie przerazi się na widok BLOSa i będzie wiedział jak go przeczyścić i potem ustawić. Podejrzewam że może być zawalony jakimś syfem,bo czasem silnik po szybkim zdjęciu nogi z gazu gaśnie i nie daje przejść na LPG przez kilkanaście minut, dodatkowo kilka razy spadła rura dolotowa od stożka, nie wiem jakim cudem bo dokręcona dobrze wydawało się, ale syfu mogło zaciągnąć nim zostało to zauważone. Przydałoby się również gdyby ów człowiek miał możliwośc podpięcia analizatora spalin dla pełnego ustawienia. Jeśli znacie kogoś takiego (a jeśli zna się już na samych silnikach nissana to w ogóle poezja) to piszcie proszę, sprawa w miarę pilna bo czasem jazda staje się wrzodem na tyłku. W grę jeszcze będzie wchodzić wymiana zaworu na butli ale to w drugiej kolejności.

 

Dzięki i pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawienia gazu predzej bym poszukal kogos kto tuninguje auta i ma sonde szerokopasmowa-wg mnie lepiej da sie ustawic. Czyszczenie jest proste banalnie wiec sam dasz rade. Co do stozka to musial byc zle dokrecony bo inaczej by nie spadl. Ja ustawilem metoda prob i bledow oraz przy pomocy prostego wskaznika afr podpinanego pod sonde-teraz mam zaznaczone na ile wkrecony jest slit i po czyszczeniu skrecam tak samo i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się żę proste jest to jak budowa cepa, tylko kłopot jest tej natury że nie mam dostępu do auta mojego ze względu na pobyt na emigracji :) a auto w eksploatacji nadal jest i obecny kierowca boi sie to ruszać co by nie pogorszyć sytuacji :D dlatego też szukam kogoś, kto będize wiedział w czym rzecz i nie będzie się na widok blosa drapał w głowę bo i tacy "spece" są :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...