Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

fotelik dla dziecka


forester16

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem fotelik w Tyranie to nie element "ofrołdu" ale dziecko rośnie i trzeba młodego obywatela w miłości do Nissanów wychowywać!

Mam pytanie o fotelik pasujący do Tyrano II dla dziecka o wadze 9-36 kg. Możecie coś polecić? Coś co pasuje?

Pytam nie dlatego,że nie che mi się w alledrogo zajrzeć, ale dlatego, że już raz kupiłem fotelik który okazał się kompletnie nie przystosowany do terrano (pasa za krótki). Przy drugim foteliku poszedłem po rozum do głowy i kupiłem fotelik z instrukcji obsługi nyski. Jest ok, ale dzieciak wyrósł i trzeba większy, a kolejny fotelik z listy instrukcji obsługi jest nieosiągalny w tej chwili w Polsce.

Niby fotelik to fotelik, a później okazuje się,że trudno go dopasować i wogóle jest jakoś do bani...

Najlepiej by było zapakować juniora i jechać do sklepu z fotelikami, ale niestety mam dość daleko do takich luksusów :(

 

Pytam o Wasze doświdczenia z montażem, z codzinnym używaniem no i czy dzieci są zadowolone:) ?

 

 

 

PS, tematy "okołodzieciowe" czas zacząć :icecream:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki rocznik? jest mocowanie isofix?

 

przy okazji od jakiego rocznika a T2 pakowali fotele z isofixem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Nissan rekomenduje firmę Romer, z isofixem jest model Romer Kid Plus 15-36kg, 9-18 kg to bodajże Romer Duo costam, jest tez Romer Baby Safe 0-18kg, są tez bez isofixa, na zwykłym pasie - pełen wybór :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2000 bez isofixa. Model 5-drzwiowy.

W instrukcji z 2002 roku znalazłem Romer (Britax) Vario i Star Riser. Póki co takich na alledrogo nie ma takich. Są to strasze modele i nie były chyba zbyt powszechne w Polsce.

 

W tej chwili mam Romer King (9-18 kg) i bardzo dobrze się sprawuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś wie od jakiego rocznika fotele w T2 mają mocowania do isofixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam Mavericka long z 95r i używałem 3-ch fotelików:

1. Peg-perego Prmo-vaggio (0-9kg) bez iso-fix

2. Maxi-cosi Tobi (9-18kg) bez iso-fix

3. Sunshine-kids (18-36kg) bez iso-fix

 

Obecnie wożę foteliki 1 i 2.

Wszyskie powyższe mogę szczerze polecić do Terrano/Mavericka,

Ponadto maja wysokie noty i sa wygodne dla dzieciaków.

Nie ma problemów z mocowaniem i eksploatacją.

 

pozdrawiam.

Robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...