Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy lampka bagażnika powinna świecić się po otwarciu auta?


dinokajman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że pali się lampka w bagażniku gdy otwieram samochód (miałem zdjętą półkę tą na sznurkach z tyłu za kanapą tak bym nie zauważył) i gaśnie jak go pilotem zamykam czy to normalne jeżeli nie to co powinienem zrobić? Chyba powinna zapalać się jak otwieram bagażnik i gasnąć jak go zamykam tak mi się wydaje.

Edytowane przez dinokajman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,tak jest wszędzie w tych modelach.Zapala się po otwarciu,gaśnie po zamknięciu i przekręceniu kluczyka.Albo samoczynnie po ok 3 minutach z kuczykiem lub 10 bez kluczyka.Nie obawiaj się taka pierdułka nie rozladuje akumulatora.Jak zapewne zauważyłeś,lub nie :D jeżeli otwożysz bagażnik to również w środku się zapalają żarówki :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok - u mnie jest tak samo. Lampka działa tak jak opisał Jacko - zapala się po otwarciu drzwi i gaśnie samoczynnie po pewnym czasie po ich zamknięciu lub przekręceniu kluczyka. Oczywiście jeżeli pierwszymi otwartymi drzwiami będzie klapa bagażnika, też się zapali :).

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok...Mnie to też wkurza, ale cóż. A z tym czasem gaśnięcia to jest różnie. ;) U mnie świeci coś ok. 20 min z tego co pamiętam. Oczywiście mówię o zgaszonym silniku gdy auto stoi zaparkowane-zrobiłem kiedyś taki test...wszystkie drzwi pozamykane, a jedynie kufer otwarty i zgasło światło samoczynnie, ale baaaardzo późno. Po kiego diabła to światło się zapala gdy nie zamierzamy otwierać kufra...nie mam pojęcia. Niby takie eco auto-a tu taki zonk. ;)

Edytowane przez red
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lodówce cały czas się świeci i jakoś nikt się nie czepia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie żonce by wyłączała...:) Zawsze zostawia zapalone światło w lodówce to potem tak jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Hej mam taki problem w moim nissanie note 2007 r silnik 1.6 gdy jadę po nie równej drodze zapala mi się lampka od bagażnika i na desce rozdzielczej pojawia się czerwony samochodzik z rysunkiem otwartych drzwi zauważyłem że gdy samochód jest zgaszony i zamknięty lampka w bagażniku cały czas się pali ktoś może mi podpowiedzieć co może być tego przyczyną

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki problem w moim nissanie note 2007 r silnik 1.6 gdy jadę po nie równej drodze zapala mi się lampka od bagażnika i na desce rozdzielczej pojawia się czerwony samochodzik z rysunkiem otwartych drzwi zauważyłem że gdy samochód jest zgaszony i zamknięty lampka w bagażniku cały czas się pali ktoś może mi podpowiedzieć co może być tego przyczyną

Po jednej takiej nocce akumulator padnie i lampka zgaśnie :dribble:

Pewnie coś z zamkiem,albo któryś z kabli przerwany przy pokrywie bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie coś z zamkiem się dzieje bo w nim umieszczony jest czujnik zamkniętej-otwartej klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...