Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

felgi 16" na zime które


askala
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

które wybrać

 

http://www.oponeo.pl.../alcar-kfz-7855

 

czy

 

http://www.felgi.pl/...v/i/1-6/16/p=65

 

ET35 czy ET42

 

Z lektury forum stalowe są lepsze na zimę, ale dojdą nowe śruby, kołpaki więc koszt porównywalny. Może polecicie gdzieś tańsze stalowe, jeśli byłyby o połowę tańsze niż alu to bym się nie zastanawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

owszem, kupilem takie - obecnie są w montażu...

jednak trzeba miec świadomość ich jakości (niska cena, to i cos moze byc na rzeczy) - ja na przyklad rozpoakowałem pierwszą z pudełka i od razu rzuciła mi sie w oczy rdza na spawach (od wewnątrz, tam gdzie spawana jest tarcza do obręczy) :unsure:

 

tak więc szczotka na wiertarkę w rękę, brunox i lakier - słowem zaprawki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie co do rdzy masz racje. Nie miałem jeszcze stalówek które by wytrzymały bez rdzy więcej niż dwa sezony. I to nie dotyczy tylko spawów. W trzecim sezonie zawsze czyszczę i maluje. Po szóstym albo siódmym sezonie sprzedaje razem z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co radzicie wybrać:

1. stalowe Alcar KFZ 7855 za 208 zł

2. stalowe Nissan 231 zł

3. aluminiowe zimowe Dezent RE Silver 325 zł

 

Do stalowych dochodzą kołpaki po 20zł - 100zł za sztukę, które mogą się złodziejowi także spodobać oraz możliwy problem z rdzą po kilku latach.

Aluminiowe kosztują więcej przy wyważaniu oraz nie wiem jak będą wyglądały po jeździe w breji pośniegowej i solance na naszych drogach.

 

 

Cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aluminiowe kosztują więcej przy wyważaniu oraz nie wiem jak będą wyglądały po jeździe w breji pośniegowej i solance na naszych drogach.

Te też mogą spodobać się złodziejowi ...

 

Ja wybrałem stalowe Nissana z oponami z serwisu (w komplecie stalówka wyszła taniej) a kołpaki z aukcji za 60zł i naszczęście złodziejowi się nie podobają a mi jak najbardziej.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kiedys na www.baloon.pl kupowałem opony.Teraz mam 5 % rabatu.

 

Takie ceny sa dla mnie ;

 

Kfz Stahlrad (Nissan) 7855 6.5x16 (5/114.3/40/66) - 189,89 zl

 

Kfz Stahlrad (Nissan) 9735 6.5x16 (5/114.3/40/66) - 209,81 zl

 

Kfz Stahlrad (Nissan) 8177 6.5x16 (5/114.3/40/66) - 223,08 zl

 

Magnetto Wheels (Nissan) R1-1740 6.5x16 (5/114.3/40/66) - 254,48 zl

 

Magnetto Wheels (Nissan) R1-1434 6.5x16 (5/114.3/40/66) - 319,39 zl

 

Wysyłkabodajze gratis. 199,88 189,89*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Panowi powrócę do tego tamatu ponieważ zacząłem się powoli rozglądać za felgami stalowymi na zimę do mojego QQ.

Jak Wam się sprawują te felgi po jakimś czasie użytkowania i które na dzień dzisiejszy byście polecili.

Patrząc po ogłoszeniach z alle... ceny chyba trochę spadły bo można już stalówki do QQ kupić od ok. 130zł za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam firmę http://zender.szczecin.pl/

majątypowe felgi aluminiowe zimowe z oponami i bez. ja kupiłęm felaski z oponkami w świetnej cenie. fachowa obsługa doradztwo, naprawde świetne felgi.

jak by liczycstalówki które po sezonie zaczną rdzewiec, plus oryginalne kołpaki to wychodzi koszt zimowych alusków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam alu Dezent RE po 3 sezonach zimowych i powiem, że w okolicy kapsla i śrub odpada mi powłoka lakiernicza. Nie wygląda to najlepiej - farba zaczęła się łuszczyć po 2 sezonach. Pojeżdżę jeszcze 1 sezon i oddam felgi do piaskowania i malowania. Stalowe z kolei rdzewieją, co jakiś czas trzeba je przemalować i gorzej wygląda koło z kołpakiem niż alu - moim zdaniem oczywistego wyboru nie ma, każdy będzie miał swój minus. Generalnie polecam alu.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem że na zimę będą jednak felgi stalowe i takich szukam.

Mam jeszcze pytanie czy znacie lub ktoś z Was posiada felgi stalowe firmy Freeman. Większość ofert z felagami na portalu alleg.. są właśnie tej firmy. Sprzedawcy zachwalają że super felgi ale zastanawia mnie to czy nie są to jakieś chińczyki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest zainteresowany używanymi aluminiowymi felgami 17 firmy K&K to zapraszam na priv (zdjęte z QQ 2009r wiosną)

Edytowane przez tom747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.netcar.pl/felgi/stalowe/kfz+7855+6+5j+x+16+5+114+3+66+et+40,,0,5-0,115546672,szi.html

 

Też jestem na etapie szukania felg stalowych. Ta oferta chyba jest ok ?

Pzdr

 

Szukam od kilku dni i widać że ceny tego producenta są wszędzie podobne. Za tę cenę to mam na miejscu ale firmy Magnetto Wheels France.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...