Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Ważne. Dokładka progu-mocowania


KKK13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę kupić jedną dokładkę progu do mojego Nissana.

Znalazłem takową na szrocie, mają mi to zdjąć z samochodu (jeszcze jej nie kupiłem) i nie wiem jak, ja taką dokładkę zamontuję, jak ona jest w ogóle jest montowana (wiem, że na zaczepach od dołu i tyle??), chcę po prostu wiedzieć czy nie natnę się na jakieś dziadostwo ;)

 

 

Nikt nie wie?!

Edytowane przez KKK13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to chyba z boku jeszcze na spinki Nissanowskie, ale nie jestem pewien;/ poza tym do blotnika przedniego i blotnika tylnego przy kole. \ile placiles?? bo ja rok temu za dwie dalem 80zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem, chcą 80zł za sztukę, to dużo czy mało??

Mój Nissan oryginalnie jest wyposażony w te dokładki tylko była właścicielka pogrążyła jedną na parkingu :rolleyes2:

W progu zostały takie małe otwory tylko po co??

grzechalm Ty swojej dokładki nie montowałeś jeszcze na jakimś kleju?? Gdzie Ty takie tanie dokładki znajdujesz?? :P

Edytowane przez KKK13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, kupilem na szrocie Nissana (cezary nieznajek w google sprawdz). nie chcialem dziurawic progow wiec w miejsach gdzie Ty masz dziurki i sa uchwyty na nakladce ja dalem klej(nie pamietam jaki ale chyba Sika-klej uszczelniacz) i od dolu przykrecilem srubami i w blotniki. dalem jeszcze uszczelke na kleju dwustronnym na nakladke i prog:) zadzwon do nich moze w kolorze trafisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie takie nakłądki można kupic bo jestem zainteresowany po trzebuje 2 sztuki do sedana czywiscie almera N16 po lifcie?

Juz wiem koledzy gdzie mozna kupic nowe nakładki na progi w firmie Cetus gdzie kupowałem sopiler oryginalny do sedana.

Za komplet oryginlanych nakładek na progi chcą 159 zł brutto cena do uzgodnienia.

Jak kupowałem spoiler to cene zbiłem prawie 60zł.

Jestem bardzo zadowolony z zakupu u nich.

Edytowane przez gaco12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładka jest :D po twardych negocjacjach cena doszła do 80 zł, ale jak czytam powyższy post gaco12 to chyba przepłaciłem ;/ ?? Dokładka oczywiście musi iść do lakiernika.... Znacie może jakiegoś dobrego lakiernika w okolicach Tarnowa?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja koledzy zaplacilem za 2 sztuki 80zl:) kupilem u niego jak i pare innych czesci:)

 

Auto-Nissan Części Samochodowe Cezary Nieznajek

 

ul. Wygnanów 148

21-306 Czemierniki

Woj.: lubelskie Polska

Email: Email

Strona Internetowa

 

Osoba Kontaktowa: Cezary Nieznajek

Tel.: 506 982 330

Tel.: 693 152 109

ZOBACZ NASZ PROFIL NA ALLEGRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to walają mi się wykonane z laminatu i przygotowane do lakierownia odlewy takich orginalnych nakładek. Trzeba je tylko dopasować i wywiercić otworki w odpowiednich miejscach i będzie to dokładnie to samo co orginał. Jakby ktoś chciał to oddam komplet za 50zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...