Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissa Primera p11 2.0 TD nie odpala padł


kopich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Wczoraj jadąc moja nyska zgasła mi i nie odpalila tak sama z siebie. Jeździłem cały czas na wywalajacym kodzie 18.

Po dzisiejszej diagnostyce spinaczem mam takie o to kody: 15,93,36. Prawdopodobie wydaje mi sie ze pompa padła. Ktoś może miał juz taki sam problem co ja ? z góry dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym posprawdzał wtyki i kable od pompy do ecu, bo wszystkie błędy wywalają elektronikę z pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zwaliłem pompe i dałem ja do magika dziś sie dowiem czy jest sprawna sprawdzaliśmy napięcia w poszczególnych wtyczkach i niby było zaworek w pompie niby sie otwiera ale nei podaje ropy do wtrysków i po wielokrotnym kreceniu silnik nie odpala. zobaczymy moze papa jest szkodzona dlugo jeżdzilem na uszkodonym nastawniku HDK moze sie cos pozypało w tej pompie czasami auto nie reagowało na wciskany gaz obroty spadały a czasami było wszystko ok :).

Dzieki za porady :)

 

Witam dzwonił do mnie pompiarz i mówił ze pompe mam w bardzo dobrej kondycji tylko ciekawi mnie dlaczego paliwo nie dochodziło do wtrysków i silnik nie odpałał. Proszę o pomoc co mam zrobic co posprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czujnik położenia wału, jak on nawali to takie są objawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod nadal nie odpala wymienony został czujnik połozenia wału i nic silnik ak jak krecił tak kreci bez oznaków zycia. moze ktoś pomoże mi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaźnik świec Ok sprawdzałem napiecie od ECU co dochodzi do pompy ta okragła wtyczka na piatym pinie nei ma napiecia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...