Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubytek plynu chłodniczego


Tomek1235

Rekomendowane odpowiedzi

Ubywa mi płyn chłodniczy nie wiadomo dlaczego. Dziś w warsztacie głowili sie cały dzień i nic. Ubywa około 2 l na miesiąc, czyli na jakieś 1000-1500 km. Sprawdzoano chłodnicę instalację, czy płyn nie trafia do silnika (oleju) i nic. Jest to silnik bezzynowy z instalacja gazową. Pojemność 2,0.

Ma ktoś jakis pomysł????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reduktor sprawdzali?? czy gdzieś tam nie leci??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wszystkie obejmy ktore sa dolozone przy montazu lpg-plyn moze uciekac ale tak szybko parowac ze nawet nie zauwazysz gdzie. Pozatym sprawdz podloge pod nogami pasazera z przodu czy nie jest wilgotna a jak jest to czy slodki smak ma plyn bo moze nagrzewnica przepuszczac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz wszystkie obejmy ktore sa dolozone przy montazu lpg-plyn moze uciekac ale tak szybko parowac ze nawet nie zauwazysz gdzie. Pozatym sprawdz podloge pod nogami pasazera z przodu czy nie jest wilgotna a jak jest to czy slodki smak ma plyn bo moze nagrzewnica przepuszczac

 

Dokładnie, miałem tak w Hondzie. Płynu ubywało, ale nie było widać wycieku. W końcu strzelił wąż gumowy pod kolektorem ssącym. Kapało z niego, tyle tylko że prosto na kolektor wydechowy, wiec nie szło zauważyć wycieku. Aby dostać się do tej rurki aby ją wymienić, musiałem zdjąć przepustnicę i poluzować kolektor ssący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...