Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterko wewnętrzne


pwtwsw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i proszę o pomoć. Po dzisiejszych upałach zaczęło mi podczes jazdy stukać wewnętrzne lusterko. Po dokładnych oględzinach okazało się że lusterko ma luz pod kopułką, która znajduje się zaraz przy szybie. Dodam, że jest to lusterko samoprzyciemniające się z czujnikiem deszczu - Nissan Primera 2003 P12. Czy ktoś już takie lusterko rozbierał i może mi poradzić jak je rozebrać i dostać się do środka, ewentualnie może komuś przydarzyło się coś takiego i doradzi co należy zrobić. Z góry dziękuję za poradę i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem. Zawieszenie mam już nie 1 nowości z przodu i nie raz sie wysunie albo spadnie kompletnie jak dobrze w dziurę wjadę :D Dociśnij tą obudowę do szyby i przesuń w stronę dachu (albo tyłu jak wolisz). Chyba że ja coś źle zrozumiałem to daj zdjęcie jakieś, będzie łatwiej. Jeśli chodzi o same "bebechy" to w środku są chyba ze 2 albo 4 kable i lusterko przyklejone do szyby nic więcej ;) śmiało jak chcesz zdjąć obudowę to dociskasz do szyby i wtedy ciągniesz na dół ( w stronę zegarów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.Dzięki bardzo. O bebechy mi nie chodzi, spróbuję dopchać w kierunku dachu i dam znać jak poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na info :) jak nie będziemy działać dalej :dj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastik składa sie z górnej i dolnej cęsci obydwie funkcjonuja na wcisk

wciskiem jest blaszka profiowana przyklejona super tasma do szyby z otworem na czujnik deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...