Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wp12 kratki nawiewów


preston81

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem zapytać czy ktoś wie jak zdemontować kratki nawiewu z konsoli przedniej głownie chodzi mi o te po bokach przy drzwiach jak je bezinwazyjnie wyciągnąć?

nie chcę się siłować i coś połamać moze jest na to jakis patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u siebie rozbierałem Mondeo to te kratki dość ciasno siedziały bo z tyłu idzie do nich taki tunel i jest on na nich osadzony , także nie wiem czy nie trzeba wyciągać całej deski z tym ale nie przestrasz siębo to tylko domysły...Spróbuj lekko podwadzić mniej więcej w jednej lini, po obu stronach śrubokrętami i delikatni próbuj to wyciągnąć. Chyba że ma ktoś informacje że na pewno nie wyjdą bez deski to dajcie znać bo nie chce kolegi w błąd wprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowac nie bede wiec czekam na kogos kto wie jak jest w p12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w manualu do p12 nic nie piszę czy są demntowane ? Jeżeli tak to chłopaki w seatach jak robili podświetlenie wyciągali to szprychą ponoć na jej końcu jest grzybek , który uławia demontaż tego elementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok tylko nadal nikt nie dal informacji o kratkach z p12 :) najwyzej sikne je bez wyciągania ale chcialem zrobić to dokładnie i dobrze mam jeszcze sporo czasu zanim to zrobie moze podjade w wolnej chwili do aso i zapytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...