Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bezpieczenstwo w maximie


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zaczolem ten temat bo zawsze jadac do pracy przekraczam 200km/h i sie zastanawiam co by bylo jakby mi tak guma strzelila, podejrzewam ze samochodu bym nie wyprowadzil przy takim speedzie, ale co ze mna 8) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 200 km/h to raczej nie byloby już co zbierac z Maximy, o Tobie nawet nie wspominając. Ale takie przypadki z peknieta opona w czasie jazdy to przeciez niesamowita rzadkość.

 

jednakze znajac moje szczescie wszystko sie moze zdarzyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02
Przy 200 km/h to raczej nie byloby już co zbierac z Maximy, o Tobie nawet nie wspominając. Ale takie przypadki z peknieta opona w czasie jazdy to przeciez niesamowita rzadkość.

 

jednakze znajac moje szczescie wszystko sie moze zdarzyc

Wacu zdecydowanie musisz zwolnic , hyba niechcesz swojej furki oklepac :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczolem ten temat bo zawsze jadac do pracy przekraczam 200km/h i sie zastanawiam co by bylo jakby mi tak guma strzelila, podejrzewam ze samochodu bym nie wyprowadzil przy takim speedzie, ale co ze mna 8) :?:

Mlody_tczew nie opanował swojego 100NX-a przy prędkości 170km. I przeżył. Oczywiście nikomu nie radzę robić podobnych crash-testów ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxima jak każde inne auto jest tylko urządzeniem, fakt ze wiekszym i napewno bezpieczniejszym niż te mniejsze ale przy predkości 200 km/h której zresztą w maximie sie tak nie odczuwa, niech sie coś stanie z kołem lub poślizgiem to pacierz pozostaje, jakiś krótki bo czasu niewiele.

Co innego jak ktoś wjedzie w maxime, tu szanse widze wieksze, bo to tego żelaza wiecej, ale co by nie mówić to każde zdarzenie jest inne i nieraz wydawałoby sie ze to kolizja a tam ofiary.

Bezpiecznej jazdy wszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

W moj tylny zderzak niedawno wpadl koles Mazdą 6, powiem szczerze ze niewiele z tego poczulem, a mazda sie dosc niezle pokiereszowala. Takze narazie jestem zadowolony z bezpieczenstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o lekkie uderzenia w tylny zderzak ( również ostatnio dostałem w ten sposób i niestety zderzak pękł ) bardziej o takie które mogą zagrozić zdrowiu lub życiu no bo przecież mówimy o bezpieczeństwie kierowcy a nie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tez wplywa na bezpieczenstwo ludzi w srodku a chyba konkretnie masa samochodu, kiedys jak mialem Corolle i dostalismy podobnego strzała to z**e przez tydzien bolaly plecy i szyja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...