Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ocena mapy


keey

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, proszę o ocenę mapy. Elektronika Lecho mini sec, reduktor MJ, wtryski hana.

post-44614-0-42669400-1341502447_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na początek muszę ci pogratulowac rekordu w zebranych punktach mapy. Chyba ze 100km musiałeś zrobić ? Na benzynie też tyle miałeś ? Inna sprawa że nie dałeś screenów już po kliknięciu wprowadz korektę. Tak więc dorzuc jeszcze, również te z pierwszej zakładki z głównymi ustawieniami.

Napisz też jaki kolor Hann.

Niestety wybór reduktora magic 3 nie jest najlepszym pomysłem. Nie wiem ile już na nim jeździsz, ale masz mam nadzieję świadomość ryzyka związanego z jego użytkowaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiłem może z 40 km i pokrycie pb/lpg w punktach było praktycznie identyczne. Rok temu na forum polecono mi reduktor MJ i jeżdżę będąc zadowolonym, nie katuję tylko auta zaraz po rozpoczęciu jazdy. Hany mam czerwone. Na trasie, już w czasie jazdy auto jedzie ok. Jedyne co drażni to lekkie opóźnienie na lpg w stosunku do pb przy zbieraniu się auta. Wymieniłem filtry i świece. Spala ok 12,5 l/100 km w mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to forum ma do siebie że teraz każe omijać reduktory jak i wtryskiwacze MJ tak sie zdarza

spalanie raczej dobre na duże autko ,,,,

chyba wtrysk mógłby być mocniejszy ew ciśnienie ,,, już wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego softu ale wg mnie to na LPG jest ubogo. Zgadzam się z przedmówcą co do wtryskiwaczy. Na biegu jałowym masz czasy wtryskiwaczy gazowych rzędu 7ms (bardzo długie przy ciśnieniu rzędu ~1,4). Informacja o kolorze gumek na tych Hanach dużo pomoże, aczkolwiek podejrzewam, że są czarne i mogą być za słabe do tego motoru.

P.S. Czy nie buja Ci obrotami na jałowym?

EDIT: Przyszedł mi do głowy jeszczejednen pomysł. Kiedy ostatnio zmieniałeś filtry LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...