Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Śruba dolnego wahacza T1


Gość gstep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem w trakcie remontu swojego T1 i mam następujący problem, warsztat na który trafił Tranek odwalił numer. nie mogli wyciągnąć śruby dolnego wahacza więc ją ucięli bo byli pewni że bez problemu się taka dostanie i tu pojawia się problem nie można jej dostać.

 

więc mam pytanie czy śruba dolnego wahacza z mocowaniem drążka skrętnego z TII będzie do mojego autka pasowała? i czy może któryś z kolegów ma taką śrubę na zbyciu? bo na allegro były tylko dwie a firmy z częściami do japończyków do których dzwoniłem też tego nie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak łatwo pocieli to niech teraz tak samo łatwo za***rdalają do tokarza może?

 

Zaraz mi się właczają huki jak słysze takie historie o Panu Mieciu z warsztatu, który se bierze flexa i se tnie bez chwili namysłu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem do Nissana i okazali się bardzo pomocni.

Tak jak pisal Dario88 w T1 i T2 sruba jest ta sama. Nowa kosztuje 150 zl. Rozwazalem tokarza ale serwis nissana mi to odradzil bo moga zle dobrac twardosc materialu i rozwale wahacz.

zj***l bym ich w tym warsztacie ale rame mi przekladaja robia zawieszenie i bude od dolu konserwuja wiec puki co to ich pierwsza wpadka to sie wstrzymam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena roboty o koszt śrub powinna być w warsztacie obniżoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze wezma to pod uwage. z drugiej strony musze tez byc czujny bo nawet nie wiem ile zaplace za caly remont bo przekladka ramy 2000. na czesci zawieszenia ktore narazie wymieniili dalem 1100 (czekam na fakture) rame wypiaskowali i zakonserwowali - niby mialo to byc 250 ale o tym juz od dawna nie wspominali. teraz biora sie za spawanie podlogi i konseracje jej - tu jeszcze nie znam ceny. Przy tych wydatkach 150zl to nie jest duzo ale za to moglbm cos innego kupic do auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...