Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 wymiana szyby przedniej


yanik3

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos sie orientuje , czy jest mozliwosc przelozyc szybe przednia z lusterkiem fotochromatycznym , do samochodu ktory wczesniej nie mial takiego ? Czy wiazki i wtyczki sa w standardzie ? Chodzi mi o to by dzialal czujnik deszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozbierzesz boczki i odkręcisz słoneczniki to możesz odchylić podsufitke i zobaczyć czy masz okablowanie do czujników - ja zamontoałem sobie od angola podświetlany słonecznik po stronie kierowcy bo wiazka była

ale czy nie trzeba bedzie cos grebnąć w module komforu w celu odpalenia czujnika deszczu

a lusterko fotochromatyczne potrzebuje cholernie lamliwej blaszki do której jest mocowane

nie musisz przekładac szyby wystarczy samo lusterko

 

http://allegro.pl/ni...2435600082.html

to jest cała "może żeliwna" stopa mocowania lusterka do blaszki przyklejonej do szyby

jak bedziesz kupował lusterko to takie co jest pryklejone do szyby i powiedz o konieczności dotarczenia ci tej blaszki bo z nia jest kłopot

 

chyba, ze musisz wymienić szybę bo tej blaszki nie znalazłem , zeby pokazać o co cho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem da się to zrobic tak ja pisze jwa tylko ch*jnia z wł i wyl czujnika. Albo zrobić na stałe żeby ciągle był wł albo pokombinowac z tym przełącznikiem tylko nie wiem czy jest on inny od normalnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole wymienic cala szybe z przyczepionym lusterkiem... tylko musze sprawdzic jak wygladaja przelaczniki przy kierownicy...

 

Dziekuje za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...