Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

oswietenie wnetrza


Gość wojcik1963

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojcik1963

Witam wszystkich . Wczoeaj wymienilem zarowke oswietlenia wnetrza no i powstal problem swieci sie ciagle nie gasnie samoczynnie nawet po odpaleniu auta gdzie szukac tego ukladu ktury ty steruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawek7708

Witam wszystkich . Wczoeaj wymienilem zarowke oswietlenia wnetrza no i powstal problem swieci sie ciagle nie gasnie samoczynnie nawet po odpaleniu auta gdzie szukac tego ukladu ktury ty steruje

na

Steruje tym moduł komfortu pewnie jak wymieniałsc zarowke zrobiłes zwarcie i sie cos przepaliło a moduł znajduje sie koło bezpiecznikow na forum znajdziesz jak sie do niego dostc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniłeś żarówkę to problem leży w stykach w oprawce, wyjąć lampkę i z niej żarówkę i obejrzeć stan styków ewentualnie styki rozebrać i złożyć z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tak , ale mi nie działał przycisk od wyłączania i dlatego paliła sie ciągle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem padł tranzystor w module komfortu umieszczonym nad pedałem hamulca pod kolumną kierownicy. Temat był już dość szeroko opisywany na forum. Kupiłem Primkę z takim uszkodzeniem, chcąc sprawdzić lampkę podsufitną zrobiłem zwarcie i nastała totalna ciemność nawet po wymianie bezpiecznika 10A. To podobno 2 faza uszkodzenia tego samego tranzystora w module komfortu, za parę dni poddam moduł naprawie i napiszę czy pomogło.

 

Witam ponownie,

moduł już po naprawie i z pełnym sukcesem.

Tranzystor wymieniony na nowy BUZ90A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość wojcik1963

Witam wszystkich ponownie wracam do tematu . Pomuzcie moze ktos ma zdjecie tego modulu komfortu bo ja mam wersje angielska primery i pod pedalem hamulca nic nie ma a z boku jest plyta chyba komputera bo ma wejscie do komputera a ja niewiem jak ten czujnik wyglada pomocy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł komfortu jest nad pedałem hamulca takie pudełko z dwiema wiązkami wtyczek

http://allegro.pl/nissan-primera-p12-1-8-modul-komputer-komfortu-i2567314454.html

chyba że jest w angolu za schowkiem pasażera a nad pedałami masz klimę????

to pudełko jest przymocowane pionowo z wtyczkami od dołu na ślepo sie wyciaga wtyczki pudełko do góry i jest twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...