Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[370Z] Pisk po uruchomieniu


CeglA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Praktycznie od nowości mój nissan wydaje dość głośne piszczenie po uruchomieniu zimnego silnika, z tylnej części samochodu - jakby od tłumika. Po rozgrzaniu dzwięk ten ustępuje. Pytałem w ASO i powiedzieli, że to normalne, bo jakieś osłony się rozgrzewają. Jakoś nie bardzo daje im jednak wiarę.

 

Spotkaliście się z czymś podobnym?

 

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisk mógłby wskazywac na pasek klinowy, ale jak piszesz, ze z tyłu auta....

trudno co kolwiek napisac madrego bez obczajenia tego live

ps. ASO sie nie ufa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A które ASO w Warszawie polecacie ? Auto nowe, na gwarancji więc nie mam specjalnego wyboru.

Najbliżej mam do Zaborowskiego. Za każdym razem widać tam różne GT-Ry klientów w serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie ja bym jednak trochę pomęczył ASO - możesz powiedzieć, że jeździłeś innym egzemplarzem i takie piski nie występowały...

 

 

Brzmi to jakby jakiś element metalowy tłumika wpadał w minimalne i szybkie drgania. Na zewnątrz auta też da się usłyszeć - wyraźnie w tyłu.

Ciężka usterka do wyłapania i w sumie mało męcząca, bo występuje tylko rano, gdy się odpala zimny silnik i po chwili przechodzi. Chyba dojeżdzę do pierwszego przeglądu ( mam przejechane 7 tys. ) i wtedy zostawię im auto do weryfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...