Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie schowka


liser91

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, problem polega na tym iż wyżej wymienione podświetlenie nie działa. Jeśli chodzi o czynności, których dokonałem to przede wszystkim nowa żarówka, sprawdzenie na oko wszystkich kabli czy są podpięte i czy nie są uszkodzone, styki w ramce na żarówkę podgięte. Jaka jeszcze może być przyczyna nieświecenia? Bo szkoda żeby całe 2,49 zł w postaci żarówki leżało i się marnowało :)

 

Temat do usunięcia :) Powód był prozaiczny - działa tylko przy włączonych światłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz no kolego o jaki typ żarówki trzeba pytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radze wsadzic leda poniewaz wystarcza na dluzszy czas, schowek pali sie zawsze jak masz wlaczone swiatla bez wzgledu na to czy go zamkniesz czy nie, troche wieś ale to tylko nissan :)

btw te same zaroweczki sa w popielcznicze i w slonecznikach :) jak by ktoś szukał :D ja kupowalem je jako t5w pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak autor sam odpowie sobie na pytanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyjmiesz popiołke to bedzie na rogu biały fragment to tam we wnęce po popiołce szukaj żarówki

 

a jak sie wyjmuje popielniczkę??

otwórz ja i za wieczko pociagnij do góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zarowki i tak nie zmieni jak wyciagnie popielniczke :) bynajmniej w wersji przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...