Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

egr wylaczanie na stale


Robko30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zadaje Ula mi się ostatnio kontrolną awarii silnika. Po zczytaniu komputera wyszło ze kłopot jest z zawodem egr. Mechanik go wyjął i wyczyscil ale to nic nie dało. Twierdzi że trzeba wymienić i radzi żeby kupić nowy, bo używany może być równie zużyty jak mój ( 220k km ).

 

Nowy zawód to spory wydatek, wiec pomyślałem o wyłączeniu zaworu i jezdzeniu bez. Słyszałem ze da się to zrobić za pomocą jakiegoś chipa.

 

Czy któryś z forumowiczow mógłby mi doradzić czy to jest bezpieczne dla samochodu i kto mógłby to zrobić ( krk )?

 

Pozdrawiam

Robko30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , że nie w temacie i nie merytorycznie , ale widzę że kolega ma przejechane 220 tys km . Proszę o informację o trwalości i awaryjnosci auta , naprawach - chyba to zainteresuje wszystkich posiadaczy 2,0 dci 4x4 , tym bardziej że przebieg imponujacy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Waszka:

 

mogę wszystkich użytkowników qashqaia po gwarancji pocieszyć. Odkąd po raz ostatni zrobiłem przegląd w aso Pgd Krk autko przestało sie psuć ;-), tylko drobiazgi typu klakson, luszczaca sie skóra kierownicy. Dość często wymieńiam tarcze hamulcowe, poza tym autko ok, godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...