Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Wskaźnik oleju ponad skalę


Gość Stu66orn

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Stu66orn

Witam,

dwa dni temu zamontowałem zegary z obrotomierzem, wszystko było p&p. Wczoraj wracając do domu zauważyłem, że wskazówka temperatury oleju jest ponad skalą, więc zatrzymałem się na najbliższym parkingu, odczekałem chwilę i ponownie uruchomiłem silnik. Wskazówka była w połowie (tak jak powinna być normalnie), a minucie znów wyszła po za skalę. Na początku sądziłem, że to wina zegarów lecz wcześniej chodziły dobrze, więc odpada. Olej sprawdzałem jest go pod dostatkiem, więc też odpada.

 

Czekam na jakieś propozycje nim udam się do mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź połączenia, np odłacz / zewrzyj czujnik teperatury jaka jest reakcja ?

a nie jest tak że do tej deski jest inna wersja czujnika temperatury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie kumam.... wskazówka temperatury oleju ????

ojtam przemilczałem to a ty wnikasz w szczegóły gość pewnie zalał sobie cłodnice olejem i tyle :P

 

o a moze nie masz "oleju" w chłodnicy i bo to też tłumaczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stu66orn

Sorrka panowie, walnąłem się z tym olejem - ale wstyd. Licznik mam od micry 97, a moja micra 97 też i pojemność również ta sama. Płynu jest pod dostatkiem, a gdziem mogę znaleźć owy czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrka panowie, walnąłem się z tym olejem - ale wstyd. Licznik mam od micry 97, a moja micra 97 też i pojemność również ta sama. Płynu jest pod dostatkiem, a gdziem mogę znaleźć owy czujnik?

 

no to wskazówka temp oleju czy płynu chłodniczego - zdecyduj się

 

podejrzewam, że temperatury

 

tutaj wskazówki :

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/33239-k11-od-czego-ta-wtyczkaczujnik/

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/36865-k11-czujnik-temp-wodaolej-gdzie-podlaczyc/

 

coś się stało jak zmieniłeś ten licznik , na pewno było plug&play? może wtyk do wskaźnika temp był inny, zamontuj jeszcze raz stare zegary

a może przypadek i sam czujnik temp jest do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...