Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wyswietlacz gasnie po wumontowaniu radia


Gość wojcik1963

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wojcik1963

zamienilem orginalne radio na pioniera po bodpaleniu auta po kilku minutach pokazuje mi sie napis securiti jak go wyeliminowac zeby ciagle mugl widziec godzine moge bez problemu wlaczyc licznik zuzycia paliwa i temperature te parametry po pokazani sie napisu i pomnownym ich wlaczeni nie gasna moze ktos wie gdzie kupic kabrl ktury umozliwi mi podlaczenie sterowania radiem z kierownicy w anglii jest to nie do osiagniecia radio to ponier 1200dvb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys troche p[oczytal przed montazem wiedzialbys ze radia z p12 ni mozna wymontowac bo jest ono zespolone z calym autem :)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wojcik1963

wiedzialem ze jest zespolone ale jeden angol mial wmontowanego radio inne i banglalo w serwisie powiedziano mi ze to zrobia ale koszt to £ 500 to jest polowa ceny zakupu mojego auta wiec chce to zrobic samamu wiem ze sa przelotki z radia syn ma takie same radio i dziala w reno klio moze ktos zna symbol takiej przelotki lub gdzies sie z tym spotkal to niech da znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musisz zrobic takby radio p12 bylo podlaczone jak bylem w serwisie audio powiedzieli ze musza dac nowemu radiu zasilanie z pod tego radia p12 a glosniki poprostu przepiac do nowego i bedzie wszystko dzialac jak nalezy nic wiecej nie powiem bo sie na tym nie znam w kazdym razie u mnie chcieli za to jakies 150 -200 zł niestety sterowanie z kierownicy juz odpada przy nowym radiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sterowanie w kierownicy - pilot od radia p12 dziala ci z radiem ktore wsadziles?

powiedz mi jakie to radio marka i model i czy uzywali jakis sterownikow do tego bo jestem zainteresowany takim rozwiazaniem?? ktory rok p12 masz przed cz po lifcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...