Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 Stuki z tyłu


Misiek82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio wymieniałem amory z tylu i z przodu, gniazda zostały stare ale wedlug mnie wygladaly ok. Jest jeden problem przy szybkiej jezdzie skręcajac w prawo cos mi stuka z tyłu to jet takie pukanie ciagle czyli puk puk puk jak przegób z przodu tylko to słychać tyl chyba lewa strona. Co to może być??czy gniazdo ktore wyglada dobrze moze być uszkodzone, a moze to cos innego, dodam ze przed wymiana amorów było tak samo, spręzyny cale...nieraz na prostej drodze jak sa nierownosci to tez stuknie ale jednorazowo. Pozdrawiam i licze na wasza pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temat przerabiany w P11 od pokoleń tak do wymiany jest poduszka amortyzatora tył sam też wymieniałem i wkońcu cicho powodzenia aha poducha kosztuje ok 80zł wymień sobie obie :) bedziesz miał spokój przez długi czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki mam nadzieje ze to to bo znow rozbierac i sie bawic juz mi sie nie chce ;-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyłem ze jak wpadne w kałuze to zaczyna stukac na prostej tak jakby do czasu kiedy woda wyleci... to na pewno poduszka?? dzis rano było mokro to ladnie stukalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Misiek82 niestety my tego niesłyszymy więc mamy nikłe szanse określić co i jak przez neta jak chcesz sie upewnić to podjedź do jakiegoś kumatego mechanika.We wrocku nieznam, ale w jelczu laskowicach jest niezły i tani zaklad nazywa sie autozbych kolega grimm też robił tam autko i był też zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobic to sam zrobie tylko zeby miec pewnosc ze to te poduszki a nie co innego...to jest glowny problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza poduszkami amortyzatora może być też problem z zużytymi tulejami na wahaczu płynnym belki. A stukanie tylko przy zakręcaniu może wskazywać na tulejki ramienia wahliwego, ciągnięcia belki. Przeważnie siadają te w mocowaniach do podwozia. Prawdz czy nie pływa Ci na boki,(wsadz płaskownik między zaczep i ramie, próbuj przesunąć z P i L strony) i powoduje uderzanie w zaczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...