Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

USTERKA: Uszkodzone lusterko podczas składania – szok!


Gość cieniucieniu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cieniucieniu

Używam auta od listopada 2011r. i mogę przyczepić się do jakości wykonania ale ogólnie wszystko jest ok (jak za tą cenę). Jednak to co dziś się stało wyprowadziło mnie z równowagi.

Podczas zamykania juka, lusterka składały się automatycznie (jak zawsze) ale tym razem usłyszałem lekkie „kliknięcie” od strony pasażera. Ich źródłem było lusterko, foto i wideo poniżej:

 

 

IMG_0168.jpg

 

IMG_0169.jpg

 

LINK:

 

Co o tym sądzicie?

post-49374-0-76115400-1342980402_thumb.jpg

post-49374-0-40197300-1342980527_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tutaj się zastanawiać i osądzać. Kropelka w dłoń i klej.

Nie uważałeś i uszkodziłeś. Na przyszłość nie składaj lusterek zimą gdy lód jest zamrożony w okolicach lusterek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zimą, lód? lipiec mamy , autor tematu napisał, że to się stało wczoraj, tj. 22-07

 

co zrobić? będzie musiał z tym żyć, na gwarancji ci tego na 99.9 % nie uznają (myślę, że to błąd Nissana , do którego się nie będą przyznawać)

 

wyjścia :

1/ jak został ci brakujący puzzel to kleisz czymś do ABS

2/ żyjesz z obecnym staniem rzeczy

3/ kupujesz nowe/używane lustro, przekładasz czerwoną obudowę, i nie składasz go więcej (pierw zobacz ilu pinową masz wtyczkę w boczku (5pin podgrzewane, 3pin niepodgrzewane, bez maty +12v i masy) :

http://allegro.pl/ni...2481219039.html

 

 

teraz patrz :

http://allegro.pl/lu...2499883028.html

zwróć uwagę na wadę tego lusterka, jest uszkodzone w identyczny praktycznie sposób co twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zanim cokolwiek zrobi, niech się zapyta w ASO. Może jednak uznają? Z ASO jest tak, że czasem nie uznają spraw zupełnie oczywistych, że powinni uznać i doprowadzają tym ludzi do szału. A czasem uznają to, czego nikt się nie spodziewa, że uznają i wprowadzają tym ludzi w osłupienie - aczkolwiek pozytywne. Warto spróbować, to nic nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoś do to ASO, daj znać jak spraw się rozwinie

 

Dokładnie, to to kpina normalnie jakaś jest kawał plastiku się wychrupało a oni mieli by nie uznać przecież to nie jest element podlegający zużyciu, coś z tym muszą zrobić przecie tak nie możesz jeździć nowym wozem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to to kpina normalnie jakaś jest kawał plastiku się wychrupało a oni mieli by nie uznać przecież to nie jest element podlegający zużyciu, coś z tym muszą zrobić przecie tak nie możesz jeździć nowym wozem.

 

spróbować można :) ale nie liczyłbym na zbyt wiele, zawsze ci mogą powiedzieć, że szedł w nocy jakiś menel i kozikiem wydłubał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam życie, zrobią zdjęcia i wyślą do Nissana. A jak do tego podejdzie Nissan nie wiadomo. Jeżeli gdzieś taki przypadek wystąpił, to pewnie uznają. Jeżeli nie - zastanowią się a wynik tego zastanowienia jest niestety mocno nie pewny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...