Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

cicha akcja


Gość jankbkak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jankbkak

a witam :wave:

czy ktoś został poinformowany o cichej akcji nissana a dokładnie o wymianie wiązek elektrycznych w navarze ?

bo ja żadnego pisma nie dostałem od nissana a tylko telefonicznie się ze mną kontaktowali (centrala nissana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jankbkak

witam :)

no już jestem po wymianie wiązki fotela i podkładek !

ale mam całkiem nową wiadomość że jest jeszcze jedna CICHA AKCJA i to ważniejsza !

WYMIANA ROZRZĄDU (kompletna łańcuch i prowadnice-ślizgi) wymiana gwarancyjna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYMIANA ROZRZĄDU (kompletna łańcuch i prowadnice-ślizgi) wymiana gwarancyjna !!

Znaczy sie obejmuje tylko auta na gwarancji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego a nie orientujesz się które roczniki mają mieć wymieniane rozrządy? Bo ja mam już roczek i zaledwie 70 tyś. przejechane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

kolego niestety ! ja mam z 2009 roku i się łapie na tą cichą akcję ale z tego co mi powiedziano w serwisie to tylko oni mają (tajne listy) i nigdzie niemożna sprawdzić czy jest się na liście czy nie ?! mnie poinformowano że samochody które były objęte wymianą oleju co 30tyś mają rozrząd do wymiany choć ja wymieniałem co 15tyś to i tak go wymienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczeże że kupując Navarkę , będąc na I serwisie , doradzono mi abym robił przeglądy tak co 20 tyś.

Bardzo dużo robię kilometrów, jak narazie nie mam więkrzych problemów.

Oby tak dalej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem do ASO i się dowiedziałem że moje auto jest zaliczone do 4 akcji

1. felgi

2.wiazka

3.jaks nakładka na nie wiem dokładnie o co chodziło ale coś związanego z wiązkami

4. rozrząd ale tutaj mi poiwedziano ze to ja muszę zgłosić problem tzn ze cos nie dziął poprawnie i wtedy sewris okresla czy sie kwalifikuję czy nie więc jestem umówiony na 23 sierpnia w Krakowie i zobaczymy jak będzie :) niebardzo wiem co zgłaszac przy tym rozrządzie :) tak aby wymienili :) ale tak poważnei to coś mi stuka jak sie wsłucham w pracę slilnika może jakieś porady od używtkoników barzdo poproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...