Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T31 2.5 benzyna i gaz


Gość struzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na tym forum. Więc wybaczcie z góry za wpadki. Zamierzam kupić X-traila T31 z silnikiem 2.5 benzyna i założyć gaz. Czy ktoś z forumowiczów może coś powiedzieć na temat trwałości tych silników i możliwości założenia gazu. Zależy mi na wszystkich informacja na temat tej konkretnie wersji. Czy miał łańcuch rozrządu.

Ktoś może ma takie auto wraz z gazem, i mógłby coś więcej powiedzieć jak auto jeździ, a jeśli nie to może jakieś sugestie otrzymam co do instalacji gazowej. Może ten silnik był instalowany w innych samochodach nissana i może się podzielić wrażeniami eksploatacyjnymi.

Dzięki z góry z wszelkie info.

 

znalazłem takiego nissanka http://otomoto.pl/ni...-C24310197.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5L na manualu?? no ale, do tego to chyba wtrysk bezpośredni, czyli na dzień dzisiejszy, brak możliwości gazowania, jaki tam jest silnik?? bo są dwa 2.5L QR25DE i QR25DD, pierwszy do zagazowaia drugi nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5L na manualu?? no ale, do tego to chyba wtrysk bezpośredni, czyli na dzień dzisiejszy, brak możliwości gazowania, jaki tam jest silnik?? bo są dwa 2.5L QR25DE i QR25DD, pierwszy do zagazowaia drugi nie

 

Cześć dziękuję za informację, niestety nie wiem jaki tam jest akurat silnik próbuje rozeznać sie w temacie bo wiem że to rzadko spotykany model samochodu do kiedy był produkowany QR25DE, na jakie rynki był oferowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...