Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wejscie AUX w podlokietniku


jasiu_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przegladajac Service Manual natknalem sie na obrazek, w ktorym przedstawiono gniazdo Aux w podlokietniku. Czy w Waszych autkach jest takie gniazdo? W moim nie ma.

post-44035-0-60326000-1343834235_thumb.jpg

post-44035-0-94470400-1343834862_thumb.jpg

Edytowane przez jasiu_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat takie wejscie posiada mój QQ. Jak dobrze pamiętam to Visia ma AUX a wyższe wersje mają USB (wyższe lub z NC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wersji Acenta jest USB i mini jack to chyba jest ten AUX. Przynajmniej tak jest w moim QQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od rocznika/wersji, np modele Vis/Ac przed FL miały tylko mini-jacka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po Lifcie Visia - nie mają nic

Mój po lifcie (kwiecień 2010) Visia ma AUXA - nawet podłączyłem na próbę Ipoda i gra, tyle że niewygodnie bo jak schowasz Ipoda w podłokietniku to nie masz jak nim sterować, jak wstawisz na wierzch to znowu podłokietnik się nie domyka i kabel sterczy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój po lifcie (kwiecień 2010) Visia ma AUXA - nawet podłączyłem na próbę Ipoda i gra, tyle że niewygodnie bo jak schowasz Ipoda w podłokietniku to nie masz jak nim sterować, jak wstawisz na wierzch to znowu podłokietnik się nie domyka i kabel sterczy....

 

Już nie wiem co jest grane - jeden ma to - inny ni ema - jak by nie były składane na jednej linii montażowej. Tak samo kiedyś dyskutowaliśmy o macie wygłuszającej maski silnika. Ja w swojej Visia mam matę , natomiast kilku kolegów pisało że nie ma, dziwne to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mata albo wejście audio ;)

Albo nie słychać silnika albo można go zagłuszyć muzyczką z ipoda. Taki żarcik Nissana :)

 

 

Szkoda, że żarty z użytkowników :(

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie wiem co jest grane - jeden ma to - inny ni ema - jak by nie były składane na jednej linii montażowej. Tak samo kiedyś dyskutowaliśmy o macie wygłuszającej maski silnika. Ja w swojej Visia mam matę , natomiast kilku kolegów pisało że nie ma, dziwne to wszystko

 

gdyż oprócz wersji yposażeenia zależy od daty produkcji - wprowaddzane mdyfikacje i zmiany powodują ,że czasami u dealerów mogą być 2 takie same wersje samochodu lecz minimalnie będą się różnić wyposażeniem np. wyjście aux lub radio (Visia itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Acenta z 2010 ma tylko AUX'a w podłokietniku USB tam jeszcze nie znalazłem :D :D

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w zamówieniu trzeba określić co się chce mieć ?:) A tak przychodzą ..."na chybił -trafił"...

Dla mnie byli rozrzutni ....ale nie wtykałem jeszcze nic w AUX'a - należałoby sprawdzić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do posiadaczy wejścia USB.

Jakie macie zainstalowane radia ? Czy tylko te z nawigacją z dużym ekranem ?

Nie tylko z dużym ekranem , ja mam USB w Acenta czyli zwykłe radio

Edytowane przez rafiros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gdzie w mojej Acencie szukać USB? W schowku gdzie aux nie widzę :( Może to zależy od rocznika? Ja mam po lifcie (2010).

 

A radio mam takie:

 

3bd0f145267de9dcgen.jpg

Edytowane przez Michalmiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie gdzie w mojej Acencie szukać USB? W schowku gdzie aux nie widzę :( Może to zależy od rocznika? Ja mam po lifcie (2010).

 

A radio mam takie:

 

3bd0f145267de9dcgen.jpg

Słusznie 'dodałeś " radio do postu . Wynika z tego ,że w zależności od typu zamontowanego radia w okresie "przejściowym" (tuż po liftingu)jest lub brak jest USB. Moje radio jest nowszego typu - mam wejście USB i AUX ,które mieszczą się w schowku pod podłokietnikiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły bałagan jest z tymi wersjami odtwarzacza.

Acenta z 2009 miała podobnego Clariona jak Michalmiko ale wersje na 1 CD - bez USB (ale z AUX)

W 2010 montowano jak widać wersję ze zmieniarką jak u Michalmiko ale USB tez nie ma.

Później (lub losowo:P) montowali Daewoo, z USB/AUX

Edytowane przez MKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moje ma zmieniarkę na 6CD, tak na pocieszenie :), choć wolał bym USB :thumbsdown:

Czyli rozumiem, że u mnie najprawdopodobniej jest Clarion? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...