Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

NAVARA D40 - RDZA NAD PRZEDNIA SZYBA


wojt001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po ostatnim gradobiciu zaczaslem przygladac sie swojej navarze i niestetyw stwiedzilem z przykroscia, ze nad przednia szyba jest kilka ognisk korozji (5) na calej dlugosci szyby. Oczywiscie z serwisie stwierdzili, ze powstaly od kamieni i niestety nie sa w stanie mi pomoc. Jako ze samochod jest z grudnia 2007 roku gwarancja rowniez nie obejmuje tego typu naprawy. Niestety nie sa to jedyne ogniska korozji na karoserii samochodu, lakier kompletnie zszedl z kielich wlewu paliwa, jest rowniez zardzewialy zderzak

Spotkalisicie sie moze w swoich navarach z tego rodzaju problemem, czy jest to tylko odosobiony przypadek?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

W Navce rdza na przednią szybą w Pacie pod blędą tylnej klapy i na łaczeniu dachu to wada fabryczna w okresie gwarancji Nissan naprawiał/malował bezpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez rok temu zauwazylem rdze nad przednia szyba (D40 z maja 2007). Wyskrobalem delikatnie co sie dalo, posmarowalem odrdzewiaczem i zamalowalem podkladem antykorozyjnym. Po roku, podklad jeszcze sie trzyma, jak odpadnie to znowu zrobie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcem nie jestem jak dokładnie nazywają się te wnęki przed relingami ale u mnie oprócz nad przednią szybą to i całe te wnęki były pokryte rdzo , radzę i wam to sprawdzić wybierając się z reklamacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oprócz ramy co jest normalne znalazłem rdzę w okolicy śrub mocujących bagażnik dachowy oczywiście natychmiast to naprawiłem

w sobotę robię ramę i przejżę resztę blacharki w okolicy szyby nie mam nic mimo że szyba jest prawie wypiaskowana od kamieni robię tylko trasy jadąc za tirem można nieźle wypiaskować lakier kto choć raz jechał na motocyklu za dużym autem wie o czym pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...