Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

F9Q Ciepły silnik zapala na tz.rozbiegówkę


Mactroj

Rekomendowane odpowiedzi

Zimny zapala OK. a rozgrzany trzeba troche pokręcić i właściwie trudno wyczuć czy już będzie chodził czy zgaśnie!To chyba coś ze sterowaniem obrotów biegu jałowego bo jeszcze szarpie przy włączonej klimie.Jakby brakowało mocy. Może to coś z pompą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. mactroj jeden post wyżej podajesz że silnik bez klimy chodzi ok a tu podajesz że ciepły nie zapala to zdecyduj się o co ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym odpalaniem miałm podobnie zimy palił na raz a ciepły kręcił , wymiana jedenego wtrysku u mnie załatwiła sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol. mactroj jeden post wyżej podajesz że silnik bez klimy chodzi ok a tu podajesz że ciepły nie zapala to zdecyduj się o co ci chodzi

Post dotyczy pracy silnika na wolnych obrotach.Zapalanie to inny temat.Wymieniłem jedną świece żarową i już nie szarpie.Zapala też lepiej tylko mam teraz sporą turbo dziurę.W boschu powiedzieli ze to wina wtryskiwaczy.Na razie wlałem płyn do czyszczenia i czekam na efekty.Turbina po regeneracji na razie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...