Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[A33] 2,0 v6 Manual Po zgaszeniu nie odpala


Gość skala09

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam trochę nie codzienny problem i bardzo proszę o pomoc

 

tj.

 

Auto jezdzi bardzo dobrze nie gasnie, wszystko jest git dopuki go nie zgasze ( nie zawsze problem wystepuje)

 

Po zgaszeniu nie che odpalic, ogólnie rozrusznik nie kreci tak jak by nie dostawał napiecia (sytuacja taka sama jak by próbować odpalać automat na "D") Myslalem ,że to wina rozrusznika jednak auto nie pali nawet na zaciąg!? Ostatnio sytuacja przydażyła mi się 20km od domu po scholowaniu auto odpalilo na dotyk i był spokuj 3 dni, a teraz znowy powtórka z rozrywki.

Oczywiście po pierwszym zajściu byłem na kompie wynik 0 błedów.

 

Co radzicie? co mam począć bo już mi ręce i nogi opadają:)

 

Prosze o sugestie.

 

Pozdrawiam!

 

doszedl oblaw przy kreceniu jakby słaba bateria lecz prawie nowa, wkladalem 2 i dalej lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam serdecznie. Nie wiem jak w tym modelu. A czy rozrząd jest na łańcuszku? I czy po właczeniu zapłony nie pali się np:kontrolka immobilisera ( jeśli jest )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

miałem podobny problem, nie chcial odpalić , i nagle nie wiadomo co sie stało i odpalał, tez myslalem ze cos z elektryką i okazało sie ze to wina rozrusznika , mechanik ktory mi to naprawial powiedzial ze to przy elektromagnesie jakas blaszka ktora wypycha bendyks, jest ich dwie i jedna byla urwana. wiec moze byc to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...