Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Odwrotne wskazanie poziomu gazu


Adam_gda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

kiedy zatankuje gaz do pelna zapala mi sie rezerwa a kiedy butla jest prawie pusta swieca sie wszystkie kontrolki. Instalacja to BRC 2 gen to moje pierwsze autko z gazem kupione tydzien temu co moge z tym zrobic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zle ustawiony czujnik bo są rosnące i malejące w zależności od ustawienia tak będzie pokazywał ,,, jedz do serwisu ,,

 

a jak by było coś złe z butlą to byś nie zatankował bo było by zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w Brc ale niektóre programy do LPG maja możliwość do wyboru różne czujniki ,więc może tylko trzeba wybrać inny czujnik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie tak samo.. i się przyzwyczaiłem :D do dziś pokazuje na odwrót :D Jestem jednym z nielicznych którzy sięcieszą jak pali się lampka rezerwy, bo to znaczy że zbiornik zalany po korek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja zakładałem gaz w ubiegłym roku, na początku pokazywał stan gazu normalnie, tj. jak na full to wszystkie diody świecą jak pusty to wiadomo. Po jakimś czasie się to że tak powiem przestawiło i wyświetla odwrotnie, ale mi to nie przeszkadza ważne że wogóle pokazuje :dribble: ja tam bym się nie przejmował. Adam_gda... :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...