Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak mocy 1.8 PB


Gość magdag

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam mały problem moze ktoś mi pomoże. Kiedy chcemy jechać wogole traci moc... rozpedza się powoli i nie wchodzi na wiecej niż 3000ob. Czasem sie odblokuje i jest okey a czasem własnie tak muli go przy jeździe. Sprawdzany był na komputerze i nic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takie same objawy w mojej tince i wszyscy mechanicy rozkładali ręce, aż do momentu kiedy kiedyś w trasie po dłuższej jeździe (kilka godzin ciągłej jazdy) mocno wdepnąłem w pedał gazu i usłyszałem tylko świst z tyłu po którym wreszcie tinka odzyskała moc. jak się okazało powoli od środka rozkłada się katalizator i jakaś jego cząstka zablokowała układ wydechowy. od tego czasu wszystko jest ok, ale jestem przygotowany na wymianę w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem takie same objawy w mojej tince i wszyscy mechanicy rozkładali ręce, aż do momentu kiedy kiedyś w trasie po dłuższej jeździe (kilka godzin ciągłej jazdy) mocno wdepnąłem w pedał gazu i usłyszałem tylko świst z tyłu po którym wreszcie tinka odzyskała moc. jak się okazało powoli od środka rozkłada się katalizator i jakaś jego cząstka zablokowała układ wydechowy. od tego czasu wszystko jest ok, ale jestem przygotowany na wymianę w razie czego.

Przychylam się do diagznozy ale żeby nie czekać wieki może pojechać do uczciwego i sprytnego tłumikarza żeby sprawdził katalizatory- masz 2? tak jak ja? Wyciąć może i sprawdzić jak tam jest i złączyć ponownie lub wymienić... bo 2 sondy i wyciąć raczej się nie da. Oczywiście zacząć od 1 bo co gorsza ponoć rozwalony potrafi zostać zassany w drobinkach do silnika i po jeździe jak dostanie się pod tłoki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...