Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Przełączniki


Gość Capacitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, moje pytanie jest dość nietypowe i nie znalazłem go przegladajac to forum, mianowicie, czy ktoś wie jakie przełączniki instalowane były w miejsce dwóch atrap pod regulacja poziomu świateł mijana.

 

Chodzi mi dokładnie o te dwa, zaznaczone na poniższym zdjęciu:

beztytuuds.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do końca mam rację, ale niekoniecznie coś musiało być tam montowane. Domyślam się, ze deski (konsole) są projektowane niejako na wyrost (na zapas) i nie wszystkie miejsca na włączniki / przełączniki są wykorzystywane. Lepiej, żeby auto miało o jedną zaślepkę więcej niż miałoby jednego miejsca braknąć gdyby na przykład konstruktorzy chcieli dodać jakieś ekstra wyposażenie po kolejnym liftingu/modernizacji danego modelu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę :). W 90% modeli nic nie było, a może nawet w 100%. Ale zawsze możesz tam coś wpakować ;).

Sam się zastanawiam, gdzie bym mógł zamontować komputerek pokładowy, który mam ochotę zakupić - na razie nie mam dla niego dobrego miejsca i to mnie dodatkowo skutecznie zniechęca do zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... niby zrozumiałe, najczęściej widuje się tam kontrolkę alarmu i sterowanie instalacją LPG. Tylko, że normalnie producenci wszystkich samochodów projektują je tak, że w wersji "full-wypas" nie ma już żadnego wolnego miejsca:). Zastanawiałem się po prostu, czy było coś oryginalnie montowane w miejsce tych zaślepek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem, aby Serena miała coś tam zamontowane, a trochę ich widziałem. Instrukcja którą miałem w j. niemieckim także nie wykazywała w owych miejscach nic oprócz zaślepki. Najczęściej wykorzystywane są jak pisałeś do montowania kontrolki od alarmu lub do gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...