Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bemowo


Gość greg76
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to jak chlopaki kto sie podejmuje walki w profi i turbo :?: mam nadzieje, ze sie ktos znajdzie :wink: Coobcia to sam przypilnuje :!: Gre sie upora z problemami a Mlody przygotuje furaka. Sami moze sie pojawi? potem jst w planie impra. NKP + znajomi (u mnie lub w bajce) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podejmuje pilnowania tylów w Turbo, będe dopingować GRE tak myśle czy z nim wystartować czy z dawnym zielonym czarodziejem ktory teraz ma nowego FC ktorym kręci regularne wysokie 13 :D

 

Młody nie traci widać czasu na pisanie na forum i dlubie swoejgo GTI-R FR edition :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pojade ale :

 

1.nie wiadomo co jest powodem przerywania od 4500obr (pompa wallbro do d*py, a moze wtryski przy czym sie wszyscy upierają--->prawie wszyscy, a moze przewody za cieńkie :roll: ja nie wiem, nie znam sie :lol: )

2.nie wiadomo czy opanuje taką moc bo juz podczas strojenia auto rwało jak poe^&%^$$% do przodu az kierownice moi wyrywało

3.chce wreszcie miec bezawaryjną almere która kreci 14ki czy to sie spełni??

zobaczymy juz na bemowie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pojade ale :

 

1.nie wiadomo co jest powodem przerywania od 4500obr (pompa wallbro do d*py, a moze wtryski przy czym sie wszyscy upierają--->prawie wszyscy, a moze przewody za cieńkie :roll: ja nie wiem, nie znam sie :lol: )

2.nie wiadomo czy opanuje taką moc bo juz podczas strojenia auto rwało jak poe^&%^$$% do przodu az kierownice moi wyrywało

3.chce wreszcie miec bezawaryjną almere która kreci 14ki czy to sie spełni??

zobaczymy juz na bemowie :?:

 

kup maxime na manualu, zaloz CAI i y pipe bedziesz mial 14.6-14.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kup maxime i do niej wsadz turbo, sprzego exedy stage 3

nie bedziesz sie mosial wcale martwic o kute tloki i inne bebechy w silniku.

spokojnie bedziesz krecil 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bylem na Bemowie, zabawa przednia.Nowy rekord tak jak zaznaczyl Greg 76.Tylko napisze dla nie wtajemniczonych ze to byl Mitsubishi lancer evo 7.Jeszcze jestem pod wrazeniem tego samochodu i dluuuuuuuuuuuuuugo bede.Jedyna wada zabawy wedlug mnie to pogoda moglobyc troszke cieplej. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malo aktualne :lol: 9.77 inktec 8)

 

no zgadza sie, wpadlem wlasnie do domu zeby sie poprawic ale widze ze juz jest :D podobno Lancer jechal bez gazu a Impreza robi 9.85 na gazie :shock:

 

sorry ale nie rozumiem o jaki gaz ci chodzi :?: :?

 

ps. dla zainteresowanych kilka fotek rekordzisy i najciekawsze przejazdy

 

http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic...9&start=150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, nie zalapalem ale to dlatego ze subarak czernika nie jezdzi na podtlenku 8) obszerny artykul jest w ostatnim numerze GT i nie ma tam nic na ten temat. poza tym sa zdjecia komory i wyraznie na nich widac ze nie ma instalacji. jesli ktos chce to moge zrobic foty cyfra i wrzuce na forum :)

 

ps. lupo mastersa (ktore niestety zamiast zrobic nowy rekord w dizlu sie wysypalo) jezdzi na ropie, gazie i podtlenku wiec trudno juz sie we wszystki polapac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomniał o nissnach a było ich sporo...

Głównie 200SX, jednak wystartóał takżę wyścigowy Sunny GTI-R dając dupe po maksie... totalnei zjebany start ehh... A auto tak fajnie przygotowane - totalnei odchudzone, dzwi, klapy i maska zastąpione plastikowymi elemnatami, do tego ok. 300 koni i kompletna kupa - czas 14,14 wszystko wina niedoświadcznoej wkłądki, myśle że to auto mogło by pokazać na co je stać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co? :shock: na 99% Subaru jezdzi na N2O.. z reszta niewazne i tak Lancer go objechal.. a moze ma gaz i to byla tajemnica, wygadalem sie :D ale Greg masz racje widzialem w GT rzeczywiscie nie widac instalacji...

 

a Lupo Mastersa sie wysralo niestety... a ono jezdzi na sekwencyjnym gazie :)

 

Gratulacje dla Gre 14,782. Ladnie jak na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...