Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Montaż relingów Pathfinder R51 POMÓŻCIE


Gość sorry3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Po samodzielnym montażu halogenów i progów nadszedł w końcu czas na relingi.

Mój Patek nie miał relingów fabrycznie i z obserwacji wynika, ze na dachu nie ma żadnych mocowań, czy choćby miejsc na śruby.

Czy muszę sam nawiercić dach? Jakie miałoby to konsekwencje? Jak zabezpieczyć dach, żeby nie przeciekał?

Ogólnie, jak się do tego zabrać, może robił ktoś coś podobnego?

Myślę, że z Waszą pomocą dam rade :)

 

Nikt nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

WItajTa - mam taki sam problem... jak zamocować relingi skoro niema fabrycznych otworów?? pomóżcie !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie i jak tam z montażem relingow?  Skoro nie ma w dachu otworów nie znaczy iz nie mozna  ich zainstalować, prawdopodobnie po zdjęciu podsufitki ukażą się wzmocnienia dachu pod relingi gdzie nalezy wywiercić otwory. Całosc zakładamy na ori uszczelkach plus odrobina silikonu i to wszystko.

Sam montaż relingów to 15 min roboty natomiast zdjęcie podsufitowki nie jest  już tak proste i szybkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są wzmocnienia to śmiało możesz montować,gorzej jak ich niema( audi a4 avant)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demontaż podsufitki wcale nie jest problemem chyba że masz szklany dach, odkręcasz pokolei słoneczka rączki po bokach odchylasz dolne obudowy słupków iodkreczasz pasy wypinasz gorne obudowy słupków z tyłu obudowy boczków i szyb dokładnie tak jak z obudowami słupków plus dwa kołki wciskane w podsufitkę z tyłu po środku i podsufitka spada na zagłówki foteli... warto tylną kanapę obalić a przednie fotele odchylić do tyłu i finito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...