Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oświetlenie wnętrza .


Gość kuba452

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wziełem się za oświetlanie wnętrza wymieniłem już żarówki w boczkach drzwi (tam gdzie odblask jest u nietórych) , i mam do was pytanie planuje kupic na allegro żarówki nie chce w ciemno kupować robił ktos coś takiego u siebie? Chodzi mi dokładnie ile żarówek i jakich (rodzaje) potrzebuje. W planach mam zmiane oswietlenia wnętrza kabiny nad kierowcą , pasażerem i oświetlenie bagażnika oraz schowka i tablic rejstracyjnych, Licze na pomoc chodzi mi głównie jakie żarówki i ile ich bym potrzebował.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają ! Tak trudno jest włożyć trochę wysiłku i samemu poszukać, i nie dublować tematów aby się śmietnik nie powiększał ?

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/50885-p12wp12-podswietlenie-zegarow-i-pulpitu-sterowniczego/

Przeczytaj i pisz posty w/w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tej grimm a co ma piernik do wiatraka? nie chodzi mu o licznik i konsole tylko o podstawowe oswietlenie , piszac tam zrobilby wiekszy smietnik bo jego pytanie nie jest jednoznaczne z twoim tematem ktory znalazles

co prawda sa inne tematy na ten temat....

 

kuba co moge ci poradzic to wsadzaj ledy bo sie nie grzeja w drzwiach jak wymieniales masz w5w te same sa w podswietleniu rejestracji oraz postojowki najlepiej wygladaja biale bo i tak swieca na niebiesko

teraz zarowka w : popielniczce w srodkowej konsoli, w daszku przeciwslonecznym pasazera przy lusterku ( jak masz), oraz schowek to zarowka t5w najlepiej tez brac ledy , hmm teraz zarowki nad glowa nad pasazerem i opcjonalnie bagaznkik w wrersji kombi to zarowki rurkowe musisz je zmierzyc (mm) i szukac zamiennikow tez ledowych co do swiatelek tych bocznych w ww lampkach na podsufitce nie wiem jakie to - symbol ale jak pojdziesz do sklepu motoryzacyjnego bez problemu dobiora pamietaj bierz ledy bo sie nie grzeja :)

jak zrobisz wstaw foto napisz jakie symbole maja te zarowki z podsufitki z rurkowymi nie bedzie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wypiąć boczek od spodu , lub jesli masz wersje przed liftem mozesz wyciagnac plastik z przycikami do sterowania szyba i tez powinienes dojsc , ja preferuje poprostu sciagniecie calego boczku 3 min roboty dla wprawionej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...