Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144] Po zamknięciu od razu otwiera zamki


bugi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dziwny problem ze swoją primerką p11,144. A mianowicie gdy zamykam auto z kluczyka to zaraz centralka go otwiera... nawet jak sięde w środku i ręcznie tą "klamką" zamkne to też auto zostaje zaraz otwarte.. Jeżeli wsadze kluczyk do drzwi to się zamknie i też od razu otworzy.. Czyli wogóle nie moge zamknąć auta...

 

Czy miał ktoś podobny problem albo wie jak można go rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz zwarty włącznik w pilocie. Spróbuj wyciągnąć baterie z pilota i wtedy go zamknij. Jak to nic nie da to pewnie wina centralki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomajstruj przy stacyjce bo ten model ma taką funkcję że jak jest kluczyk w stacyjce i wyłączony silnik to nie można zamknąć drzwi. Jest 3x piii piii pii i centralny sięotwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem co jest.. żadna z tych opcji.. W siłowniku w prawych tylnych drzwiach 1 silniczek nie miał styku przez co 2 silniczek nie mógł tak jak by zamknąć drzwi i centralka wyczuwała to tak jak by te drzwi się zamkły i otwarły i to chyba dawało sygnał do otwarcia pozostałych drzwi.. Przynajmniej tak mi się wydaje. W każdym bądź razie poprawiłem styk i wszystko się zamyka. Dzięki wszystkim za podpowiedzi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Mam ostatnio podobne objawy. Co konkretnie poprawiałeś? Napisz coś więcej.

głównie to przeczyściłem styki w w zamku tych drzwi żeby wszędzie prąd dochodził
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomajstruj przy stacyjce bo ten model ma taką funkcję że jak jest kluczyk w stacyjce i wyłączony silnik to nie można zamknąć drzwi. Jest 3x piii piii pii i centralny sięotwiera.

 

U mnie nie ma nic takiego, mogę zamknąć drzwi z kluczykiem w stacyjce. Ale w sumie byłaby to fajna opcja - trudniej zatrzasnąć kluczyki w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak są mrozy też mi się tak robi. Co ciekawe pomaga ponowne zamknięcie drzwi. Niestety losowo. Czasem trzeba całe auto wokół obejść. Jeszcze nie doszedłem do przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość cinek_real

Siemka

 

Tak planuje jakos na wiosne, zeby cos takiego zrobic zeby podlaczy pilot do samochodu

 

MAm centralny w P10, ale tylko na kluczyk i takie pytanie z mojej strony, co musze zrobic aby zalozyc pilot, ile to wszystko kosztuje i co dokladnie trzeba robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...