Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

spotkania terrano / maverick / pickup


hugh_h

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już coś gdzieś kiedyś ale nie ma chętnych albo nie zaglądacie do innych kącików tylko do terrano.

 

Proponuję się zorganizować w grupy regionalne, żeby się spotkać po prostu i pogadać o samochodach może i o czymś innym. Tak po prostu. Czemu wpisałem takie samochody no bo są prawie identyczne więc będą wspólne doświadczenia, kto co urwał i popsuł a potem naprawił :)

 

Może będzie okazja to się w jakieś błoto wjedzie, może coś upieczemy ?

 

Ja wyniosłem się z Warszawy, siedzę koło Radzymina kto jest z okolić?

 

Jak się znajda ludzie z tego samego rejonu to później się ustali co kiedy gdzie komu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Bielsko ,Zywiec. mam tu zaprzyjazniony pensjonacik, fajne tereny do polatania , jak jest ktos z tych rejonow to mozemy cos zorganizowac na ktorys weekend

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugh, musisz się w nasze okolice przenieść, konie też mamy:http://www.stajniamalwina.pl/

ta jeszcze domek z pastwiskiem bo teraz mam 3 kopytne pod domem i koniecznie warsztatem potrzebuje oraz jakaś uczelnie techniczną na której mógłbym pracować w pobliżu - ktoś ma na zbyciu pakiet tanio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stajnię ma mój kumpel, warsztat to nie problem a uczelnię to swoją mógłbyś otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo to ja jestem z Warszawy - Anin więc jakby co to daleko nie jest a twoje rewiry (hugh_h) to pięknr tereny, kiedyś miałem działkę w Młynarzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA Bielsko ,Zywiec. mam tu zaprzyjazniony pensjonacik, fajne tereny do polatania , jak jest ktos z tych rejonow to mozemy cos zorganizowac na ktorys weekend

 

 

Witam, jestem z okolic Żywca, bardzo chętnie wybrudzę swojego Tyrka. Musimy się zgadać.....

Wiesz w pojedynkę trzeba bardzo uważać a jak jest drugi pojazd to można pójść po całości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...