Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

halogeny


sadbre

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym poradzić się w sprawie samodzielnego montażu halogenów. W moim Tino, w miejscu, gdzie powinny być halogeny znajdują się fabryczne zaślepki. Za nimi zauważyłem wyprowadzone przewody z kostkami. Założenie samych halogenów nie powinno zatem być problemem. Niestety nigdzie na manetkach nie włącznika do takowych.

 

Czy ktoś spotkał się już z taką sytuacją, doposażał samochód w halogeny i wie jak się uporać z tym problemem?

Mógłbym spróbować wytargać jakąś inną manetkę na szrocie, ale czy to rozwiąże sprawę? No i jak się do tego dobrać?

 

Jestem wdzięczny za wszelkie sugestie, podpowiedzi i komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czesc ja mialem ten sam problem ,po pierwsze musisz kupic sobie odpowiednie lampy +zarowki rzecz jasna ,jesli nie posiadasz halogenow to tez nie posiadasz manetki do ich wlaczania i musisz taka wymienic ,a po zamontowaniu pod maska w obudowie z przekaznikami musisz zamontowac czyt.wpiac dodatkowy przekaznik a potem jakis kawalek plaskiego placu i mur i pieknie sobie ustawis wysokosc swiecenia lampek .Jak cos to sluze porada pisz bez problemu

 

 

Greg

 

 

p.s ostroznie wybieraj lampy w katalogach sa podane inne (z dwoma srubami) a wchodza z pojedyncza sruba i potem masz problem z mocowaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...