Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Nie działający nawiew, bezpiecznik termiczny ok


djpawer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam problem z moją P12. Otóż padł mi nawiew. Cały moduł wraz z bezpiecznikiem termicznym jest sprawny. Zmostkowanie kostki od modułu nic nie daje. Próbowałem poczęstować to złącze na krótko 12V, ale też nic nie daje. Na jednym styku jest prąd. Przychodzi mi tylko na myśl uszkodzony silnik nawiewu. Wie ktoś czy trudno do niego się dostać, ewentualnie instrukcja do tego mile widziana. I oczywiście jakby ktoś wpadł na inny pomysł co to może być to niech pisze ;)

 

Pozdrawiam,

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie pod schowkiem.

A jak zdemontować to poczytaj na forum pewnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, wentylator jest pod schowkiem.

A mam tez inne pytanie odnosnie kwesti nawiewow.

Otoz mam problem chyba z "klapka" odpowiedzialna za mieszanie powietrza cieplego z zimnym. Objaw jest taki ze caly czas mam z nawiewow cieple powietrze mimo ustawionej temperatury na 18 st. Temperatura z nawiewu zmienia sie dopiero przy ustawieniu ok 25 st a ponizej nie ma wg roznicy.

Pytanie moje gdzie szukac tej klapki odpowiedzialnej za mieszanie powietrza? No i jak sie do niej dobrac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja teraz mam pytanie, bo żeby dostać się do kostki wentylatora trzeba tylko odpiąć plastikową pokrywkę... czy może ktoś sprawdzić jakie napięcie jest na tych dwóch kablach idących do kostki wentylatora?

 

Coś z tą kostką nie tak, bo poruszając nią zaczynał pracować silniczek, lecz w tej chwili już nic to nie daje. Zasilanie mam na jednym 12V, na drugim koło 11.6-11.8V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...