Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana oryg odbiornikow Terrano i Patrol


Gość grzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Akurat pech chcial ze padlo radio oryg. w Terrano II, konkretnie CD szwankuje, nie chce plyt odtwarzac a obecnie jest problem z ich wysuwaniem. Tak wiec chce cos z tym zrobic. I pytanie do forumowiczow czy jest mozliwosc podpiecia sterowania przy kierownicy do takiego np. Sony ? Bede cos wybieral z serii xplode chyba, nie jestem audiofilem, radio ma grac w miare przyzowiciem odtwarzac MP3, no i przydalby sie BT zeby mozna tel. z tym spiac do rozmow...

 

A druga sprawa dotyczy Patrola, tam jest stacja 2DIN, i chce to wymienic, bo tez zaczyna dzialac CD jak chce, tez pytanie czy da sie podlaczyc sterowanie, a poza tym wymienial ktos 2dinowe radio na cos innego, moze cos polecic ?

troche sie tu miotam bo z jednej strony fajne sa stacje peying maja wszystko, ale jakosc taka sobie, a z drugiej strony mozna stacje firmowa, wtedy juz bez navi ze wzgledu na koszty, i wtedy jakies Clariony, Alpine to koszt do 1000zl za te podstawowe wersje ...

 

jak z podlaczeniem kostek z tylu ? potrzebne jakies przejsciowki ?

 

gdzie robic wymiane - w ASO czy jakis firmach caraudio ? bo sie zastanawiam jak z rozbiorka deski w terrano ? bo w patrolu radio jestem w stanie sam wyjac :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesio,ja wymieniałem fabryczne radio w Note (1DIN) na 2 DIN fmy GMS.Ma wszystko,wejście na navi(AM hula bez przeszkód)wejścia na kamerkę,SD ,USB,posiada możliwość odbioru TV,czyta DVD i CD ma BT

Sterowanie z kierownicy działa.

http://forum.nissank...e-1din-na-2din/

Radio gra na przyzwoitym poziomie,moim zdaniem lepiej jak fabryczne,Kiedy działa navi radio również gra i działa RDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryg. radio w terrano II z 2004 to clarion cy478 czyli wyszlo z netu ze to CLARION PN-2424N. Tak wiec moze jednostka Clariona... ? :)

znalazlem cos takiego

Clarion CZ301E

 

i ma tam wpis .."Współpraca ze sterowaniem fabrycznym przy kierownicy"...

czy jest szansa ze to bedzie dzialac ? i druga sprawa kwestia podpiecia samych wtyczek ? jakies przelotki ?

 

 

PS> 2dinowa stacja chwile zaczeka, bo tam jeszcze gra a w tyranie CD juz nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...