Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[350z] Szukam chętnych do zakupu Air Duct


Gość Kamil208
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem zainteresowany zakupem Air Duct do 350z z jednym dolotem na ebay, moze ktoś jest zainteresowany? Wysyłka dzieliłaby się na kilka osób więc zawsze byłoby taniej. Przy kilku sztukach może i rabat jakiś by udało się wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem zainteresowany zakupem Air Duct do 350z z jednym dolotem na ebay, moze ktoś jest zainteresowany? Wysyłka dzieliłaby się na kilka osób więc zawsze byłoby taniej. Przy kilku sztukach może i rabat jakiś by udało się wynegocjować.

 

W zeszłym roku chciałem zamówić. Była dobra oferta z UK. Jednak nie zdążyłem. Znalazłeś jakiegoś pewnego sprzedawcę i w dobrej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filon o sprzedawców się nie martwie bo to są głównie sklepy, gdybyśmy brali kilka sztuk to osoba prywatna przecież nie będzie miała. Cena- zależy jakie chcemy, są same wkładki w zderzak i reszte prowadzisz jakąś rurą wg. uznania i są również całe "dukty" od zderzaka do filtra. Ja bym raczej był za tym pierwszym bo różnica w cenie jest duuuża.

 

hotrider miałem właśnie nadzieje że ktoś to ogarnie bo ja konta na ebay nie mam i niezbyt chce mi się zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna taki air carbonowy dla 1 osoby wyniósłby ~400zł z przesyłką pod drzwi

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z USA będziecie zamawiać? ja się zastanawiam nad Motordyne 5/16 Plenum Spacer'em to znaczy miałem w przyszłym roku zająć się tym ale gdyby były atrakcyjne koszta przesyłki to bym się może podłączył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z USA będziecie zamawiać? ja się zastanawiam nad Motordyne 5/16 Plenum Spacer'em to znaczy miałem w przyszłym roku zająć się tym ale gdyby były atrakcyjne koszta przesyłki to bym się może podłączył

 

Mogę sprzedać swojego plenum spacera, bo przy tej przeróbce co zrobiłem nic mi już nie daje.

 

http://kahn.bol.ucla.edu/dyno001s.jpg - teraz mam tak. Biorąc pod uwagę tylko przeróbki dolotu.

http://kahn.bol.ucla...v2_vs_stock.gif - jak wymontuje plenum spacera będę miał tak.

http://www.motordyneengineering.com/images/newDynos/bottompage_large.jpg - mrev2 i plenum spacer zamontowany razem (czyli tak jak mam teraz) ma sens tylko w silnikach rev up (od 2006 roku)

Dlatego najlepiej zamontować samego plenuma lub samo mrev2. Efekt bardzo podobny. Nie ma sensu montować dwóch rzeczy na raz.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hot_rider o którym mówisz? O tej samej wkładce w zderzak czy całym "tunelu" aż do puszki filtra?

 

BossNY wg. mnie nie z USA bo będzie cło tym bardziej jak zamawiałoby kilka osób. W europie spokojnie można kupić taki air duct.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BossNY wg. mnie nie z USA bo będzie cło tym bardziej jak zamawiałoby kilka osób. W europie spokojnie można kupić taki air duct.

cło? zależy jak się wysyła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie popatrzyłem że obecnie same USA albo Hongkong.

 

A co do cła to niech hot_rider się wypowie, ja wiem że nie za takie rzeczy cło ludzie płacili ale może i są jakieś sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do cła to niech hot_rider się wypowie, ja wiem że nie za takie rzeczy cło ludzie płacili ale może i są jakieś sposoby.

jakieś pojęcie mam, sporo rzeczy już tam kupowałem i jedynie do kół się czepili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwile obecna taki air carbonowy dla 1 osoby wyniósłby ~400zł z przesyłką pod drzwi

 

Jak chciałem zamówić z Anglii tego prostego z carbonu to z wysyłką wychodził 240 zł. Niestety nie zdążyłem. Poszły wszystkie jak ciepłe bułeczki :)

Jak będzie coś w podobnej cenie to się skuszę. W innym wypadku wolę poczekać na jakąś lepszą ofertę.

Dla mnie może być ze zwykłego plastiku, bo i tak pomaluję go w kolor auta.

Edytowane przez Filon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z USA będziecie zamawiać? ja się zastanawiam nad Motordyne 5/16 Plenum Spacer'em to znaczy miałem w przyszłym roku zająć się tym ale gdyby były atrakcyjne koszta przesyłki to bym się może podłączył

już nie aktualne, plenum kupiłem od Filon'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...