Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Brak mocy swieci sie check terrano 3.0 di 2004


Gość Kris 777
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o pomoc

Mam problem co prawda z Terrano z 2004 3.0di nierówna praca silnika kopci i nie wkreca sie w obroty

pali sie check zmieniłem przepływke filr powietrza , paliwa i nic nie pomogło podobno przed pompa jest jakies sitko ale nie wiem czy w opisywanym 3.0 di ????

Po podłaczeniu do kompa elektryk stwierdził ze przestawiny jest kont wtrysku ale nie jest pewien na 100% bo nie miał programu do 3.0 di Jaka pompa jest u mnie????

Macie jakies pomysły? Lub polecacie jakiegos mechanika ? mieszkam w okolcach legionowa 30 km od warszawy.,.,.

Prosze o rade

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja obstawiam pompe paliwowa . koszt ok 3000zł . masz blisko bardzo dobrych mechanokow . Karlowicz wpisz w necie a odrazu ci wyszkocza znajduja sie kolo legionowa

 

Witam ja obstawiam pompe paliwowa . koszt ok 3000zł . masz blisko bardzo dobrych mechanokow . Karlowicz wpisz w necie a odrazu ci wyszkocza znajduja sie kolo legionowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym dalej był za pompa . do pompy chodzi taka wiazka kabli sprawdz ja czy jest dobrze zapieta . jest jeszcze kilka warsztatów nie ktore moge polecic nie ktore odradzam ale ja nie pisze takich rzeczy na forum , podjedz jeszcze do serwis4x4 znajduja sie w regułach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

miałem dokładnie ten sam problem i dokładnie ten sam błąd.

Wszechwiedzący mechanik, kazał wymienić wtryskiwacz sterujący, bo to jest kod błędu czasu wtrysku, czy czegoś tam...

Inny wszechwiedzący mechanik powiedział, że to nie prawda i kazał regenerować pompę, a przede wszystkim moduł sterujący.

Opinii różnych było jeszcze kilka... że szkoda o nich nawet pisać.

Poczytałem na rosyjskich forach i wymieniłem ponownie filtr paliwa (robiłem to wcześniej) ale tym razem na filtr mann.

Podobno można też oryginalny z ASO.

No i co?

Problem który opisujesz znikł. Tak po prostu.

Od tego czau tylko ten filtr i nie ma już problemu z błędem FINJTIGFB

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Niestety okazało sie ze to zatarta pompa po wymianie wszystko wrociło do normy

Podziekowania dla wszystkich zaineresowanych i pomocnych

Pozdrawiam

Edytowane przez Kris 777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...