Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[J30] Elektryczne szyby

jaca V6
 Share

Recommended Posts

Co sie mogło zepsuć w podnośniku szyby, chodzi mi o drzwi kierowcy, opuszcza sie na 5 cm i nihuja niżej, no i sie też domknie, czy trzeba wymienić ten silniczek czy może sie coś stało ze da sie przeczyścić. Miał ktoś z Was taki przypadek ? Jeżeli wymienić to ile może kosztować takie urządzenie.

Dodam że coś chyba jebło bo jak sie poraz ostatni opuściła to miałem na niej ślady jakiegoś smaru troszku i coś zatrzeszczało.

Guest WOJTUSMAXIMUS02

tez mam podobne jaja z szyba ...zamykam automatycznie szybe ona sie domknie i zejdzie jakie 7 cm ,,,,...kuzwa czary czy cosc...... :wink:

tez mam podobne jaja z szyba ...zamykam automatycznie szybe ona sie domknie i zejdzie jakie 7 cm ,,,,...kuzwa czary czy cosc...... :wink:

mnie tez to zastanawia dlaczego tak masz :shock:

Guest WOJTUSMAXIMUS02

mnie tez to zastanawia dlaczego tak masz :shock:

ale co zrobic niebede tak zagladal do drzwi bo jeszcze co spier--le i potem bede z folia jezdzil :wink:

• 3 months later...

No i wymieniłem linke, sie okazało że sie urwała i jakoś wkręciła w silniczek, dorobienie takiej linki 80 pln.

Działa :D

W takich przypadkach najlepiej odwiedzić sklep rowerowy. Tam już ekspediętki z reguły wiedzą jaka linka pasuje do jakiego autka. Acha i pozostaje jeszcze troszkę zabawy w garazu.

• 5 weeks later...
Guest maksimus
W takich przypadkach najlepiej odwiedzić sklep rowerowy. Tam już ekspediętki z reguły wiedzą jaka linka pasuje do jakiego autka. Acha i pozostaje jeszcze troszkę zabawy w garazu.

Mam kilka power window regulators z Maximy 02..prawa i lewa strona

• 1 year later...

No żesz kur..a mać, zaparkowałem na chwile na jakimś osiedlu i gnoje chcieli wejśc do auta, a że nie mogli sie dobrać to na siłe z zewnątrz opuścili prawą szybe z przodu i połamali całe mocowanie, dobrze że ktoś ich przegonił i nie weszli, żeby wrócić musiałem szybe taśmą przykleić bo opadła do końca, no sie wkur.. na maxa, znowu wydatek.

Dzisiaj rozebrałem drzwi i podparłem szybe jakąś listewką.

Pewnie jak bym spotkał tego gnoja przy moim samochodzie to bym już siedział za pobicie ze skutkiem ... :573: :502:

Jacku ! moze to nie zadne gnoje, tylko jakies "cuda" ;) .... teraz to podobno ma byc normalne "cud" za "cudem" :027: :D

Szalony tymi słowami chciał naPiSać, iż łączy się z Tobą Jaca V6 w żalu. :)

• 7 months later...

Panowie, wiozlem psa i nagle na pol otwarta szybe wskoczyl lapami az strzelilo. rozebralem drzwi wyciagnalem caly mechanizm i okazalo sie ze linka zeskoczyla z prowadnicy a na dodatek pekl plastik przytrzymujacy dolna linke przy prowadnicy. teraz nie wiem czy to moge jakos naprawic? w najgorszym wypadku bedzie trzeba kupic sprawna uzywke. wiec pytanie czy macie cos takiego? [J30]

mechanizm

Panowie, wiozlem psa i nagle na pol otwarta szybe wskoczyl lapami az strzelilo. rozebralem drzwi wyciagnalem caly mechanizm i okazalo sie ze linka zeskoczyla z prowadnicy a na dodatek pekl plastik przytrzymujacy dolna linke przy prowadnicy. teraz nie wiem czy to moge jakos naprawic? w najgorszym wypadku bedzie trzeba kupic sprawna uzywke. wiec pytanie czy macie cos takiego? [J30]

mechanizm

podejrzewam ze cos moglbym dla ciebei wydlubac

Jayo, tego raczej nie naprawisz, ja kupiłem używke za 100 pln + przesyłka 30 pln (koleś przywiózł osobiście ;) ) ale daleko nie miał bo kupiłem to w firmir "Adamex" z Siedlec, koleś zajmuje sie rozbiórką aut i co ważne ma części do J30 :)

to jest ten koleś od tej aukcji : http://moto.allegro.pl/item370443240_silni...v6_j30_92r.html

Pozdro !

Dzięki jaca V6, skontaktuje sie z nim jutro. A dobrze że ma więcej części, bo szukam właśnie skrzyni automatycznej do J30 - moja już sie rozlatuje, a remont wyjdzie pewnie dużo drożej.

Guest Piotrek_czersk

czesc! mam mechanizm podnoszenia szyb od strony kierowcy ale jest w nim rozszczepiona linka lecz jest sprawny w razie jakis innych czesci to mam w garazu cala maxime, pozdrawiam